Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Ağustos 2022)
Bugün trafikteki sorunlara karşı dikkatli olun. Dikkatinizi ve konsantrasyonunuzu yüksek tutmalısınız. Sosyal çevrenizle aranızda bazı sürtüşmeler oluşabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Ağustos 2022)
Bugün istemediğiniz tartışmaların içine sokulabilirsiniz. Genelde barışçı, uzlaşmacı kişiliğinizin bazı durumlarda ortaya koyduğu agresiflik, bu tartışmalarda tehlike arz edebilir. Akşam bir çözümsüzlüğünüzle ilgili olarak, sevdiğiniz dostlarınızla birlikte olmak isteyebilirsiniz. Onlarla bir şeyleri paylaşma ihtiyacınız, son günlerde sınırlarda gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Ağustos 2022)
Kartınız Kaos... Vücudunuzda herhangi bir rahatsızlığınız görülmese de işlerinizden dolayı yoğunluk sizi stres altına sokmuş gibi. Çalan telefonlar sinirinizi bozuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Ağustos 2022)
Yatırım yapmak ve varsa yastık altı paranıza değer katacak hamleler yapmak için fırsat çıkabilir karşınıza. Değerlendirmek istediğiniz bir varlığınız varsa bugün biraz daha cesur davranırsanız kârlı çıkabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Ağustos 2022)
İstediğiniz şekilde özgürlüğün keyfine varacaksınız. Kendinizle ilgili konular, boş zamanların mutlu geçirilmesi adına yapacak çok şeyiniz olabilir. Sizi mutlu eden yaratıcı konulara ise oldukça hevesli ve deneyimci bir gözle yaklaşıyorsunuz. Bu günlerde ihmal ettiğiniz sevdikleriniz ya da çocuklarınızla ilgili paylaşımlara zaman bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Ağustos 2022)
Ãœreteceğiniz pratik fikirleri uygulamanız halinde, başarılı çalışmalarda bulunmanız mümkün olabilir. Ancak, kişisel sorunlar yüzünden başka işlere yönelerek veya karamsarlığa kapılarak işlerinizi aksatmanızda söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Ağustos 2022)
Bugünlerde çok alıngansınız. Sevgilinizden beklediğiniz fedakarlıkların istediğiniz gibi olmadığını düşünüyorsunuz. Bu düşünceleriniz sizi gerginleştirebilir, aranızda çıkacak tartışmaları büyütmemeye çalışın. Meslek hayatında riski seviyorsunuz. Bazı girişimlerinizde kararsızlıklar yaşamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Ağustos 2022)
İşinizi kurmanıza rağmen aileniz hala desteğini üzerinizden çekmedi. Bu da sizi ekonomik yönden çok rahatlatıyor. Bu rahatlık siz de harcama dürtüsünü oldukça arttırıyor. Bugün kendinize bir hayli masraf yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Ağustos 2022)
Çevrenizdeki bazı insanların önemli bir gelişmeyle ilgili önyargılı yaklaşımları olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed