Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Haziran 2022)
8 Şubat’a kadar Merkür Güneş’le, 9 Şubat’a kadar ise Mars Venüs’le ilişki halinde. İki gün kendinizden emin değilsiniz, biraz dağınık ve sinirlisiniz hatta tembel. Keyif kaçırtıcı ilişkilerden kaçının. Aşırı hevesli görünebilir ve olaylar›n kolay yönlerine kaçabilirsiniz. Kadınlarla münakaşa ve ayrılıklar görülebilir.İş ve ev hayatınızdaki sorunlar sizi fazlasıyla sıkmasına rağmen çözümlemek için tüm enerjinizi sarfedeceksiniz. Tabii ki iş çevresinde diplomatik davranmanız pek çok kişinin gözüne girmenize neden olacak. Bu nedenle konuşmalarınızda biraz daha seçici davranmanızı öneririm.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Haziran 2022)
Aile hayatınızda sizden, daha çok yakınlık ve ilgi bekleyen yetişkinler var. Uzak kaldığınız ilişkileri hepten unutabiliyorsunuz. Bugünden önünüzdeki güzel günlerin heyecanını yaşıyorsunuz. Atacağınız dikkatli bir adımla hayatınızda köklü değişiklikler olacak. Alacağınız bir haberle harekete geçeceksiniz. Sizi bekleyen sevindirici gelişmelere doğru yürüyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Haziran 2022)
Kartınız Aşk... Geleceğe yönelik hedefleriniz için her konuda başrol oynamaya hazır bir oyuncu gibisiniz. Bu konunda en fazla ilginizi çeken şeyler maddi durum. İyi bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Haziran 2022)
Bugün bakış açınızı geliştirecek kişi ve durumlar karşınıza çıkacak tesadüfen. Eğer görmeyi ve duymayı tercih ederseniz, yeni tanıdığınız insanların bile söylediği sıradan bir cümle bile sizde yeni ve değişik ufuklar açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Haziran 2022)
Hayatınıza yön verecek bir hareketlilik içindesiniz. Sosyal ilişkilerin genişlediği bu dönem başkalarının önerileri size farklı düşünceler kazandıracaktır. Sosyal çalışmalarda yaptıklarınızı olumlu yönde gözden geçirebilirsiniz. Başkalarından aktif biçimde destek görebilir, etkinliğinizi ortaya koyabilirsiniz. Sosyal olanaklar ve dostluklar ortak amaçlar konusunda güven getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Haziran 2022)
Uzun zamandır tartışılan bir konuda uzlaşmaya vardınız. İşleri nasıl daha iyi bir hale getireceğinizi biliyorsunuz artık. Çevrenizdekilerin sizin motivasyonunuza ihtiyacını da dikkate almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Haziran 2022)
Özel hayatınızda sizi huzursuz eden bir durum yok. Sevgilinizle az görüşmek sizi rahatsız etse de, bu sayede birbirinize daha çok bağlanıyorsunuz. İşinizle ilgili bazı görüşmeleriniz olacak. Bağladığınız işlerin yüksek kapasitesi, üstleriniz arasında memnuniyetle karşılanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Haziran 2022)
Alış verişe harcadığınız paralar yüzünden acil ihtiyaçlarınızı karşılayamayacak duruma geldiniz. Özellikle taksitli alış verişlerden bu sıralar kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Haziran 2022)
İsteklerinizi iyi değerlendirin ve düşünmeden hareket etmeyin. Yeni bir girişimde bulunmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed