Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2022)
Maddi başlıklı konuların ön plana çıkabileceği, bu alanda daha fazla mücadele etmenizi gerektirebilecek koşulların oluşabileceği 6 haftalık sürece giriyorsunuz. Harcamalarınızı kontrol altına almanız, alacak verecek konularına odaklanmanız, ödemelerinizi ihmal etmemeniz gerekiyor. İş hayatınız ise, disiplinli ve planlı hareket etmeyi gerektiriyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Kasım 2022)
Güne rahat başlayacaksınız. İkili ilişkilerde oldukça rahatsınız. Yakınlarınıza karşı da açık olmak hoşunuza gidiyor. İşlerinizden kurtulup dinlenmek isteyecek fakat bu konuda pek başarılı olamayacaksınız. Bugün yakınlarınızdan bir haber alacaksınız. Bu haber yüzünden heyecanlanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2022)
AŞK: Bugünlerde hayatınızdasizin için son derece önemli birgerçek var ki o da aşk parıltıları.Bugünlerde aşık olmanız veyasize aşık olunması, kısacasıhayatınızda yeni bir aşk olası.PARA: İş arkadaşlarınızla aranızdatam uyumlu bir ekip çalışması hakim. Siz ve işarkadaşlarınız son derece güzel bir şekildegörevlerinizi yerine getiriyorsunuz.SAĞLIK: Ruhunuzdaki doygunluk bedeninize deyansımış durumda. Sağlıklı ve dinamiksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2022)
Eğer bir kredi başvurusu, borçlar, ödemeler ya da sigorta konulu işlerde başlangıç yapmayı düşünüyorsanız bu yeni ayın taze enerjisinden faydalanabilirsiniz. İşinizi bu açıdan kolaylaştıracak kişi ve olaylar karşınıza çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2022)
Oldukça yorucu şartların öne çıktığı söylenebilir. Artan sorumluluklar eklenince yeniden organize olmanız gerekecek. Tamamlanması gereken işler yanında üzerinizde yük oluşturan ilişkilere özen göstermelisiniz. Farklı teknikler kullanmak ya da yaratıcı yanlarınıza güvenmek yolu ile işte başarı elde edilebilir. Eğitim hayatınızda somut fikirlerle ilerleme şansınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Kasım 2022)
Fedakarca çalışmalarınızın karşılığını bulabilmeniz için, biraz istekli olmanız gerekiyor. Her teklife açık beklerken, siz de teklif sahibi olabilirsiniz. Belki de iş ortamınızda bu beklentide birileri vardır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Kasım 2022)
Sevgiliniz bugün belli konularda sizinle dertleşmek isteyebilir. Kendisini, arkadaşlarıyla sizin aranıza sıkışmış hissetmesine siz neden değilsiniz, ama yine de sizin anlayışınıza ihtiyacı var. İş konularındaki inatçı ve taviz vermez tutumunuz yüzünden arkadaşlarınızla sorunlar çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Kasım 2022)
Para konularını ciddiye alma kararlılığınız sizi düze çıkartabilir. Sonunda sıkı önlemlerinizin sonuçlarını göreceksiniz. Önümüzdeki günler içinde yeni fikirler, yeni oluşumlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Kasım 2022)
Hatalı adımlara karşı sandığınız kadar hazırlıklı değilsiniz. Bugünlerde kararlarınızın önünde uzun, uzun düşünmeler olmalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed