Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2023)
İyi geçinmek, ilgilenmek ya da sevginizi göstermek durumunda olduğunuz kişiler sadece hak edenler olmalı. Sevginizi veya ilginizi hak etmeyn kişilerle aranıza mesafe koyma ve sizden ilgi ve sevgi bekleyen güvenilir kişilere zaman ayırma günleri. Bu kişileri birbirinden ayırmak zor olabilir, dikkatli hareket etmelisiniz. . Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bazılarımız dün geceyi zorluklar içerisinde geçirmiş, ufak tefek kazalara maruz kalmış ya da rahatsızlıklar yaşamış olabilirler. Ancak, öğleye doğru düzelecek atmosfer gün boyu iletişimi kolaylaştırıp fikir alışverişlerine açık, belli konularda çevreyi bilgilendirmeye olanak tanıyan olumlu bir Cumartesi geçirmemize olanak sağlayacaktır. Akşam saatlerinde ise, yanıltıcı etkiler, yanlış anlaşılma, yanlış kararlar alma veya yanıltılma türünde etkiler ön plana çıkıyor. Belli hareketlerde bulunmadan önce, daha dikkatli ve detaylı düşünmeliyiz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Mart 2023)
İradeniz dışında sonuçlanan birtakım işler, nasıl başarıya ulaştı diye sizi hayrete düşürüyor. Neredeyse tüm dostlarınız, hatta sevgilinizle bile bir ast-üstilişkisi içindesiniz. İradi gücünüz, yetenekleriniz, özgüveniniz tartışılmaz ama, unutmayın sizin kadar ben merkezci davranmayan bir çok insanda da aynı vasıflar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2023)
Başarılarınızı herkes biliyor kendinizi çok yormanıza hiç gerek yok. Bugün gerçekten çok şanslısınız ve her şey sizin için çok iyi gidecek gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2023)
Arkadaş çevrenizden birinden hiç beklemediğiniz bir haber ya da mesaj alabilirsiniz. Sürprizli gelişmelerin şaşkınlığını attıktan sonra kutlamayı ihmal etmeyin. Bugün genç insanlarla ve çocuklarla iyi iletişim kurabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2023)
Şimdi keyiflere biraz ara veriyor, günün ilerleyen saatlerinde iş konularına yeniden dönüyorsunuz. Günlük akışınızın keyifli ilerlediği bu günlerde yine de yapacak işleriniz var. Çalışma ortamında daha verimli ve yaratıcı olacağınız koşullar oluşturacaksınız. Şartların yeniden düzenlenmesi, keyifli ve çalışılabilir bir atmosfer yaratılması söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Mart 2023)
İşle ilgili öncelikler ve tamamlanması gereken sorumluluklarınız var. Özellikle sabah saatlerinde bu konuda hızlı ilerleme sağlayabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızdan destek görmeniz muhtemel.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2023)
Sevdiğinize karşı anlayışınız zayıf olabilir. Ona karşı biraz daha sıcak ve hoşgörülü davranmalı, sorunları büyütmekten kaçınmalısınız. Kuruntulardan uzaklaşın. İş yerinde rutin sorumluluklarınızı yerine getirebilir ve sorumluluklarınıza karşı daha rahat davranabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Mart 2023)
Bu aralar beklediğiniz paraların gelmemesi yüzünden mali bir krizin içine girdiniz. Verilen sözler tutulursa bir kaç güne kadar rahatlayacaksınız. yalnız kişisel harcamalarınızı da biraz kısmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Mart 2023)
Bazı sorunlarınız var ancak bugün bunlardan uzaklaşıp rahatlamaya imkan bulacaksınız. Yeni düşünceler geliştrebilirsiniz ve bunları dikkate almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed