Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Mayıs 2022)
Bugün ilişkiler konusunda daha fazla ortada görünmek isteyecek ve çevrenizdeki kişileri daha yakından tanımak isteyeceksiniz. İletişim gücünüzün yükseleceği ve çevrenizdeki kişilerle paylaşımınızı artacağı oldukça verimli bir gün. Yaşamınıza yeni arkadaşlar dahil edebilir onların fikirlerini beğenebilir ve birlikte güzel işler yapabileceğinizi düşünebilirsiniz. Anne ve heyecan verici bir projeyi başlatmak adına girişimlerde bulunabilirsiniz. Kariyer hayatınızda finansal beklentilerinizi yüksek tutmanız da fayda vardır. Bu noktada yapabileceğiniz in en iyisini yapmak ve sonucunu beklemek daha hayırlı olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Mayıs 2022)
Bireysel açıdan oldukça kararlı ve kendinize güvenli hareket etme eğilimindesiniz. Hatta güç potansiyelinizi dengeleyememeniz çevrenizde kavgacı bir yapı sergilemenize neden olabilir, bu yüzden fiziksel enerjinizi iyi kanalize etmeniz gerekebilir. Gezegenlerin bilinçaltınıza yaptığı olumlu etkiler planlamaya önem vereceğiniz ve yaratıcılığınızdan faydalanabileceğiniz bir devrede bulunduğunuza işaret ediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Mayıs 2022)
Kartınız Koruma... Kendinizi herkesten her şeyden saklamaya başladınız. Tenkit edilme korkunuz oldukça yoğun. Eleştirilmek o kadarda kötü değil bu kadar kaçmasanız iyi olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Mayıs 2022)
Çevrenizdeki kısıtlamalar ve görevleriniz evde gerginlik yaratmanıza neden olacak. Maddi belirsizlikler aile bağlarını daha da güçlendirebilir. Yeni para kaynakları yaratabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili daha önce cesaret edemediğiniz bir adımı bugün atabilirsiniz. Unutmayın: Sizi destekleyenler var!
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Mayıs 2022)
Bugün son derece anlayışlı ve cömert bir gününüzdesiniz. Ilımlı yaklaşımlarınız gün içinde karşılaşacağınız fikir ayrılıklarını çözmede çok işinize yarayacak. Övgü dolu sözler duyabilirsiniz. Mahkemede olan işleriniz varsa buralardan da olumlu haberler alabilirsiniz. Kutlama ve eğlence temaları da öne çıkıyor. Yalnız cömertlik konusunu çok abartmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Mayıs 2022)
Sizin için iş yaşamında moral, büyük bir etken. Onun korunmasını baş koşul olarak görüyorsunuz. Akşamki toplantınızda bazı düşünceleriniz kabul görmeyebilir.Sabrınızı zorlayan bir iki ilişkiden uzak durmaya çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Mayıs 2022)
Sevdiğinize karşı anlayışınız zayıf olabilir. Ona karşı biraz daha sıcak ve hoşgörülü davranmalı, sorunları büyütmekten kaçınmalısınız. Kuruntulardan uzaklaşın. İş yerinde rutin sorumluluklarınızı yerine getirebilir ve sorumluluklarınıza karşı daha rahat davranabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Mayıs 2022)
Yakında para konularında birisiyle ilgili bir dayanışma içine gireceksiniz. Bu dayanışmanın beklediğiniz miktarlara ulaşmaması sizde hayal kırıklığı yaratabilir. Parayla ilişkinizi başarıyla dengeleyebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Mayıs 2022)
Sizi yeterince tanımayan birtakım insanlar, işyerinizdeki problemlerde özel bir payınız olduğunu düşünüyor ve bu görüşlerini yaygınlaştırıyorlar
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed