Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Mayıs 2023)
Size bazı konularda baskı kuran ya da üstünüze gelen kişiler bu haftasonu biraz sinir bozabilir. Gerekli bilgileri edinmeden tepki vermemenizde fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Mayıs 2023)
Bugünlerde beklenmedik birtakım ilginç gelişmeler, yeni fırsatlar getirebilir. Kendinizi yeni fikirlerin, yeni atılım niyetlerinin başında bulabilirsiniz.Sevdiğiniz dostlarla keyiflendirici ve bazı konularda da umutlandırıcı beraberlikleriniz olabilir, destek ihtiyacı duyduğunuz küçük problemleri çözebilirsiniz. Özlem çektiğiniz bir ayrılıktan sevindirici haberler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Mayıs 2023)
Yoğun istekleriniz ve çalışma temponuz baş döndürücü bir hal alıyor. Bunu en iyi şekilde değerlendirmeyi başarıyorsunuz. Yaptıklarınızla övünebilirsiniz. Günü en pozitif tamamlayan burçlardan biri olduğunuzu bilmelisiniz. Şansınız açılmaya başladı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Mayıs 2023)
Ruhsal olarak etkilenmemek adına gergin ortamlardan uzak durmalısınız. Kendinizi koruyamazsanız fiziksel sağlığınız da olumsuz etkilenebilir. Sizi yoran kişi ve durumlara karşı dışarıdan ve tarafsız gözle bakmayı bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Mayıs 2023)
Kritik bir gün geçirebilirsiniz. Dönem itibari ile kendinizi kariyere odakladığınız bu süreçte evde alınması gereken önlemler ve güvenlik konuları ön plana çıkabilir. Kendinizi kısıtlı şartlara alıştırmalı aile içi ilişkilerde esnek olmalısınız. Planlı hareket etmeniz halinde pek çok konunun üstesinden gelebilirsiniz. Hafta sonunda yerleşimle ilgili sorunlara göz atabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Mayıs 2023)
Şu sıralar çok verimsiz çalışmalar yapıyorsunuz. Yoğun çalışma temposu ve uzun zamandır tatile çıkmamanızın sonucu oluşan bir durum olabilir bu. Biraz dinlenmeye ve kafanızı toparlamaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Mayıs 2023)
Bunun, duyguların diri olduğu şeklinde değerlendirilmesi daha yapıcı olabilir. Kısa bir yolculuk ve dinlenme ruhi durumunuzu düzelteceği gibi size yeni fikirler ve enerji de getirecek. Maddi hiçbir meseleniz yok, gönlünüz de huzur içinde olacak. Ciddiye almadığınız bir sağlık sorununuz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Mayıs 2023)
Şu günlerde bütçenize girecek artı bir para görünmüyor. Tatil içn ayırdığınız para size yetecek. Giderleriniz yüklü olduğundan para biriktirme çabalarınız biraz yetersiz kalmış.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Mayıs 2023)
Bazı ertelemeler, mantıklı davranabilmek için zaman kazandırabilir. Sizi duygusal davranmaya yönelten bir etkilenme içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed