Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Ocak 2023)
Yakın çevrenizi oluşturan kişilerle bugün aranızda sıkıntılı olaylar cereyan edebilir. Bunun nedeni sizin insanlarla aranıza ne kadar mesafe koymanız gerektiğini bilmiyor oluşunuzdan ileri gelmektedir. Bu bağlamda iş ve özel yaşamınızı keskin hatlarla birbirinden ayırmalı kiminle hangi konuda konuşacağınıza karar vermeli, sınırlarınızı ona göre ayarlamalısınız. Çevrenizde akseden olaylara karşı ani tepkiler vermekten kaçınmalı, rahat ve önyargısız düşünceler içinde olmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Ocak 2023)
Moralinizi bozmak isteyen kötü niyetli insanların farkında olmanıza rağmen, onlarla görüşmekten vazgeçmiyorsunuz. Özellikle işyerinizde başarınıza gölge düşürmek isteyen iş arkadaşlarınız olabilir. Siz gerçekten başarılı bir döneme girdiniz ve bunu hakettiniz. Yepyeni insanlarla tanışma şansı yakalayacağınız bir gün sizi bekliyor. Eski arkadaşlarınızla karşılaşmanız da mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Ocak 2023)
Kartınız Yükselme... Başarılarınızın artık yükselişinizin doruk noktasına ulaştığını görerek çevrenize hava atabilirsiniz. Güç bende demeniz için bir çok neden var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Ocak 2023)
Kabuğunuzu kırıp cesaretli adımlar atmanızın zamanı geldi. Böylece hem çevrenizde ilgi uyandırabilir hem da başarılarınızı perçinlemiş olursunuz. Aşk rüzgarları sizdene yana es-meye başlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Ocak 2023)
İlişkilerde çok yeni bir dönem içindesiniz. Devam eden sürtüşmeleri aşabilmek, daha esnek olmak ve yapıcı adımlar atmak için çaba göstermeye çalışın. Ortaklıklarda harekete geçirici etkilerle yeni anlaşmaların zemini hazırlanabilir. Yurt dışı bağlantılı konuların dikkat çektiği bu dönem size ilham verecek yenilikler ve yolculuklar yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Ocak 2023)
Zaman, zaman güç kararların başında yalnız kalmanız sizi ürkütüyor. Bu duruma alışmanız gerekecek. Kendinizi aşmak istiyorsunuz. Sizi engelleyen tek olgu, çabalarınızın yetersiz karşılığı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Ocak 2023)
Sevgiliniz bugün belli konularda sizinle dertleşmek isteyebilir. Kendisini, arkadaşlarıyla sizin aranıza sıkışmış hissetmesine siz neden değilsiniz, ama yine de sizin anlayışınıza ihtiyacı var. İş konularındaki inatçı ve taviz vermez tutumunuz yüzünden arkadaşlarınızla sorunlar çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Ocak 2023)
Kendinizi garantide görme ihtiyacınız, bazı çalışma arkadaşlarınızın gözüne bu koşullarda biraz abartılı bir beklenti gibi geliyor. Kazancınızı çoğaltma arayışlarınız iş ilişkilerinizi tehlikeye sokabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Ocak 2023)
Şu günlerde olaylara ve yaşamınıza daha da geniş bir perspektifle bakmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed