Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Size oldukça iyi niyetle yaklaşan birinin biraz çıkarcı olduğunu düşünüyorsunuz. Olumsuz referanslar sizi yanıltıyor. Bu niyetin önünü açabilir ve bu ilişkiye yön verebilirsiniz. Bazı imkanlarınızı gönlünüzden geçtiği gibi kullanamadığınız şeklindeki rahatsızlığınız, çok yakın çevrenizde sonradan düzeltemeyeceğiniz kırılganlıklar yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
AŞK: Bugünlerde son derecebakımlı ve çekiciliğinizle önplandasınız. Etrafınızdakilerekarşı saygınız var ancak dinlemesabrınız çok gelişmiş durumdadeğil. Kararlarınızı alırkenbaşkalarına da danışmayı öğrenin.PARA: Görüntünüzle ne istediğini bilen bir imajçizdiğiniz için tuttuğunuzu kopartıyorsunuz. Hırslıolmanız kıskanılmanıza neden olabilir.SAĞLIK: Üzerinizde oluşabilecek nazarın etkisiylebugün biraz kırık ve uykulu hissetmeniz olası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Aileden birinin sağlık sorunu varsa bugün olumlu bir gelişme yaşayabilirsiniz. Sağlık kontrolü yaptırmak, tedavi olmak ve şifa bulmak için uygun bir gün olabilir. İş ortamında aile sıcaklığını yaratmak verimi artırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Son tersliklerde korumuş olduğunuz soğukkanlılığınız, iş ilişkilerinize güven veriyor. Birkaç gün içinde alacağınız sevindirici bilgilerle, yeniden düzlüğe çıkacağınıza inancınız artacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
İş yaşamınızdaki sezgileriniz çok güçlenecek ve doğru zamanda doğru işler yapacaksınız. İşinizde, yeteneklerinizin gittikçe daha fazla ortaya çıkması, fark edilmesi ve sonuç yaratması muhtemel görünüyor. Para konularında yeni bir girişimde bulunmamaya dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
İş konusundaki başarılarınız devam ederken, parasal konulara yönelikçalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Ortaklık konularında ihtiyacınız olan desteği alabileceğiniz görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Kendinizi korumalı, bu sıkışık koşullarda ayakta olmalısınız. Bedensel kırgınlıklarınızı ayakta geçirme alışkanlığınız sizi yatağa düşürebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144555 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed