Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (10 Eylül 2013)
Belli görevlerinizi yerine getiremeyeceğinizi ya da bazı işlerin istediğiniz şekilde sonuçlanmayacağını düşünüyorsanız, daha iyi bir motivasyona ihtiyacınız var diyebilirim Niobe’ce! Olumlu düşünün.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (10 Eylül 2013)
Dostlarınızın size sunduğu yeni tanışmalar, yeni insanlar yaşamınıza zenginlikler katabilir. Yaşadığınız kırgınlığı şu günlerde bitirmeye niyetlisiniz. Kendinizi çıkmaz içinde gördüğünüz bir konu, yeni edindiğiniz dostlardan birinin devreye girmesiyle çözülebilecek gibi görünüyor. Yakın günlerde bazı umutlarınızın boşa olmadığı ortaya çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (10 Eylül 2013)
Gün başlangıcında ufak tartışmalar yapabilirsiniz. Ancak gün ortasına doğru keyfiniz yerine gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (10 Eylül 2013)
Göz önünde olup hırsınızı ve kararlılığınızı belli etmek size ve emeğinize olan talebi arttırabilir. Bugün olumlu taraflarınız daha dikkat çekici olacağından “ben buradayım” ve “bunları ben yaptım” demekten asla çekinmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (10 Eylül 2013)
İşe ait konular ve amaçlarınızda kararlılık gösteriyorsunuz. Ancak bu günlerde tamamlanması gereken işlerin artması ile sorumluluklarınıza yeniden göz atma vakti. İşe ait tecrübelerin öne çıktığı bu dönem kariyerinizi yeniden yapılandırma gayreti içindesiniz. Ailenizle ilgili konularla ilgilenirken, yurt dışı işlerin getirdiği yoğun iletişim ve haberleşme trafiği içinde olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (10 Eylül 2013)
İş başında iş dışı yakınlaşmaların sorun yaratacağı inancınız gittikçe yıkılıyor. Çalışma ortamınızdaki aile havasının, işlerin daha randımanlı yürümesine yol açtığını yadsıyamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (10 Eylül 2013)
Bugün ailenizle ilgili konularda yoğunlaşmak isteyeceksiniz. Evinizle ilgili kalıcı bir değişiklik yapmak istiyorsanız, atılımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Aile büyüklerinizi ziyaret edecek ve yaşlı akrabalarınıza yardım edeceksiniz. Çevrenize karşı sorumluluk bilinci içinde olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (10 Eylül 2013)
Çok kökten kararlar almak, giderleri sabitleyerek yaşamınızı sınırlamak işe yarayabilir. Para durumlarını istediğiniz ölçüde denetleme çabalarınız, aile içinde destek görecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (10 Eylül 2013)
Bazı mesafeli ilişkilerinizi yumuşatmanız gerekebilir. Böyle bir ilişkinizle ummadığınız şekilde birtakım ilişkiler içine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142270 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed