Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Probleme dönüşmüş günlük sıkıntılarda daha planlı yaklaşımlar işe yarayabilir. Sorumluluklarınızla kendinizi engellemeyen ilişkiler içine girme fikriniz oldukça yararlı. Yaratıcı özellikleriniz bugün sizi olumlu anlamda yönlendirebilir. Kendinizi belli ölçülerde baskıladığınız konularda, daha esnek iç hesaplaşmalarla sonuca ulaşabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Faydalı veya faydasız her insanla dostluk kurmaya başladınız. Sırlarınızı açmadan önce iyi düşünün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Akıllıca uygulayacağınız atılımlarınızla uzun zamandır beklediğiniz zemini oluşturabilirsiniz. Olaylara farklı bir mantıkla yaklaştığınız için, karşı tarafın sizi anlaması zaman alabilir. Kazançlarınızı arttırma yoluna gideceksiniz. Aşk hayatınızdaki boşluğu dolduracak kişiyi arıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Yurt dışı bağlantılı konular tüm hızı ile sürüyor. Yaptığınız yolculukların sonuçları üzerinden tatmin sağlamanız söz konusu. Bir yandan da kariyerde çok önemli bir dönem. Hazırlık içinde olduğunuz bu günler sizi bazı testlerden geçiyorsunuz. Özellikle gün ortasından sonra tamamen işe odaklı olmanız gereken günler başlıyor. Kişisel disiplin ve kararlılık size çok şey kazandıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
İşteki sorunlarınızı eve, evdeki sorunlarınızı da işe taşımaya başladınız. Bu da hakkınızda bir çok dedikodunun üremesine neden oldu. Ağzınızı sıkı tutmalısınız. Zekanızı işinizle ilgili şeylere yönelttiğinizde ortaya güzel işler çıkarıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Özel hayatınız mutlu gidiyor. Ancak aynı anda birçok işle uğraştığınız için sevdiğiniz kişiyi ihmal etmemeye dikkat edin. Üzerinizdeki iş stresi yüzünden kırıcı ve suçlayıcı bir yaklaşım içinde, karşınızdaki insanı üzebilirsiniz. İşle alakası olmayan kafa karmaşaları, iş yaşamınızı da karartıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Henüz önünüzde bir zorunluluk gibi durmasa da, ilerde ciddi boyutlarda ama yararlı masraflara gireceksiniz. arayışlarına gireceksiniz. Geleceğe dönük bir düşüncenizin ön hazırlıkları yeterli görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
İş yaşamınızdaki memnuniyetsizlik gözünüzü günden güne karartıyor. Bugünlerde deneyimli, sağduyulu insanlarla iletişim içinde olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed