Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Haziran 2022)
Duygusal konulardaki alışılmadık gelişmeler nedeniyle harekete geçmeniz gerekebilir. Sakin olmalı ve belli adımlar atmaya değeceğinden emin olmadan belli iş birliklerine girmemeye özen göstermelisiniz. Araştırmaları sıklaştırmak gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Haziran 2022)
Aile içindeki geçici huzursuzlukla ilgili yapabileceğiniz şeyler olduğunu düşünüyorsunuz. Uzun zamandır bu ilişkide yaşadığınız kopukluğu böyle telafi etmeye çalışacaksınız. Yorucu bir haftanın ardından hoş tatil planlarınız var. Yeni başladığınız bir onarım işinin engel olmasından korkuyorsunuz. Dost çevrenizden destekleriniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Haziran 2022)
AŞK: Partnerinizleuyumunuz iyi ancak aranızabaşka birilerini alıpkıskandırmayı denerseniz obundan hoşlanmaz. Küçükoyunlara yatkınsınız.PARA: Üstlerinizin sizesağladığı ayrıcalıklar sizi işinizde üstüntutuyor. Risk almaktan kaçmayın.SAĞLIK: Ihlamur tüketmelisiniz zira bugünbünyeniz mikroplara karşı çok hassas.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Haziran 2022)
Sevgilinizin şikâyetlerini küçümsemeyin. Ani çıkışlarınız var. Önünüzde duygularınızı sergileyeceğiniz firsatlarınız olacak. Bunlardan yararlanmaya çalışın. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz. İşinizi değiştirme arzunuz artıyor. Gereginden fazla beklenti içine girmemeye dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Haziran 2022)
Ay'ın burcunuza ilerlemesi ile hareket halindesiniz. Sizi canlı ve hevesli kılan konuları daha rahat değerlendirme şansınız. var. Bilinçli hareket edeceğiniz yepyeni durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bazı sınırlamaların devam etmesine rağmen önünüz açık. En azından ilişkilerden hayatınıza yansıyan karşıtlıkları akıllıca karşılamayı başarıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Haziran 2022)
İşinizle ilgili konularla fazla ilgilenmek istemeyeceğiniz bir gün geçireceksiniz. Bugün kariyerinizle ilgili çalışmalara yönelebilir ve bu konuda bazı kimselerle görüşme yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Haziran 2022)
Aşk hayatınızda herhangi bir problem yok, büyük bir uyum söz konusu, her şey yerli yerinde. Ona beklemediği sürprizler yapabilirsiniz. Çalıştığınız iş yerinde hareket kabiliyetinizin sizin dışınızdaki güçlere endeksli olması, çaresizliğinizin artmasına ve kendinizi kurban gibi hissetmenize neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Haziran 2022)
Para konularında oto kontrole inanıyorsunuz, ama karakteristik özellikleriniz size bu olanağı pek vermiyor. Maddi darlıklarınızda bazı kapılarınızın olması, sizi rahatlatıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Haziran 2022)
Bir sır saklıyorsunuz. Bunun soylu bir davranış olduğunu düşünüyorsunuz, ama böylece bir suça ortak olduğunuzu göremiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed