Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Sevgilinizle yaşadığınız küçük küçük sorunlar konuları abartmamanız halinde çözülebilecek. İş yaşamınızdaki yapay dertlerinizi yakında halledeceksiniz. Hakkında olumlu düşünceleriniz olan birine kefil olmanız söz konusu. Bu, ciddi bir satın alma işi gibi görünüyor. Sosyal birisiniz. Ama sosyalliklerinizin bazıları biraz izne bağlı gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
AŞK: Duygularınızı kontrol altında tutmakta zorlanıyorsunuz. Dürüstlüğünüz sizi hemen ele veriyor ancak karşı cinse birşeyleri birdenbire açılarak korkutmayın. PARA: Dönemsel olarak şansınız yoğun olabiliyor siz de o dönemleri hissediyorsunuz. Bu aralar sizin için oldukça şanslı. Küçük yatırımlarda baskın olacaksınız. SAĞLIK: Stres sizin için hastalıkların baş unsuru.Olaylara fazla kapılıp ani heyecanlar yaşamayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Bugün zaman müsrifi olmayın. Planlı ve programlı bir sistemle hem zamanınız daralmayacak hem de işten kalan vaktinizi özel hayatınızda kullanma fırsatını yakalayacaksınız. Bir dosttan destek gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Yakın çevrede hareket ve iletişim artıyor. Yerinizde duramayacağınız şartlar var. Düşüncelerinizde akıcılık öne çıkarken çok şey yapabiliriniz. Eğitim çalışmalarınıza yeni bir yön vermeniz söz konusu. Sizi canlı tutan yakınlarla ilişkilerden ise keyif alacaksınız. Ayrıca kardeşlerle olan bağlarınız adına yenilenmeler var. Yeni haberlerle harekete geçirici olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
İsteklerinize ulaşmak için sabırsızlıklar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. İnsanlar üzerinde güçlü bir etki bırakacaksınız ve içtenlikle düşüncelerinizi kabul ettirebileceksiniz. Zihinsel olarak son derece aktifsiniz ve aynı anda birden çok konuyu düşünebileceksiniz. Ancak bu durum dikkatinizin dağılmasına bazı hatalar yapmanıza da yol açabilecektir. Enerji düzeyiniz yüksek ve siz bunu mutlaka kullanmak arzusundasınız. İşinizle ilgili olarak bir süreden beri sürüncemede kalan bir sorunu bugün çözme şansınız olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Bunun, duyguların diri olduğu şeklinde değerlendirilmesi daha yapıcı olabilir. Kısa bir yolculuk ve dinlenme ruhi durumunuzu düzelteceği gibi size yeni fikirler ve enerji de getirecek. Maddi hiçbir meseleniz yok, gönlünüz de huzur içinde olacak. Ciddiye almadığınız bir sağlık sorununuz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Ay ın durumu eşinizin desteğini birçok konuda görebileceğinize işaret ediyor. Yakın çevrenizde yeni insanlarla tanışabilir işbirlikleri için harekete geçebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Arkadaş çevrenizde sizi çekemeyen birisi arkanızdan atıp tutabilir. Sizi iyi tanıyan arkadaşlarınız bu sözleri ciddiye almayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144543 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed