Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2023)
Hoş bir karşı cins arkadaşlığı kurabilirsiniz fakat siz genç bir kovaysanız ailenizin bu arkadaşlığınıza karşı çıkması ve engel olmak istemeleri mümkündür. Bu durum bazı sıkıcı sözlere sebep olabilir. Eğer siz olgun bir kovaysanız bu defa, iki kişi arasında kararsız kalmanız ihtimali güçlenmektedir. Böyle durumlarda kolay tercih yapamayabilirsiniz. Fakat ne olursa olsun bu durum hoşunuza gidecektir. Sağlığınız esjkiye oranla çok daha güçlü. Bazı şikayetlerinizden kurtuluyorsunuz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Mart 2023)
Aile içindeki yapay, geçici sürtüşmeler nedeniyle endişelenmeniz yersiz. Sizin dışınızda oluşan bu sürtüşmeler, kendiliğinden hallolabilir gibi görünüyor. Öncelikle size yöneltilen ve hayali görüp önemsemediğiniz bir teklifle çok şey kaçırdığınızı bilmelisiniz. Geçmişinizle ilgili derin bir hesaplaşmanız var. Bunu bugünlerde bir dostunuzla paylaşmaya kararlı olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2023)
AŞK: Çok özverili, tutkulu veteşvik ediciniz. Karşı cins bugünsize hayır deme gibi bir lüksesahip değil. Dış görünüşünüzkadar iç görünüşünüzü deyansıtabiliyorsunuz.PARA: İşinizde veya evinizdemükemmeli arıyor ve huzur istiyorsunuz. Elbet budurum maddiyata dayanıyor. Mevcut olandurumunuzdan da mutluluk çıkarabilirsiniz.SAĞLIK: Ev ortamınızdaki olumsuzlukları yoketmek sizin elinizde. O zaman sağlıklı olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2023)
Patronun söylediği sözler ve tavrı sizi bir hayli gerginleştirecek. Bu kadar iğneleyici olmak zorunda değil ama onu değiştirme şansınız da yok. Sizden beklentisini doğru şekilde ifade etmesi için onu zorlayabilirsiniz. Eğitimle ilgili bir sorununuz varsa bugün ona kanalize olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2023)
Bir süre kendinizi gereksiz risklerden uzak tutmalı ve akışta kalmalısınız. Geçmişi bağlayan konularla ilgilenirken, kişisel konular üzerinde durmaya bakın. İş hayatınızı hareketli kılan konular, çalışma kapasitenize yönelik adımlar kazançlara yönelik etkiler getirmekte. Daha istikrarlı olmanız halinde kaynak yaratma becerisi göstereceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Mart 2023)
Bugünlerde maceracı girişimler sakıncalar taşıyabilir. Sağlam adımlarla doğru hedeflere yönelmelisiniz. Bazı girişimlerinizdeki kararsızlıklar, riskli konularda sizi koruyacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2023)
Özel hayatınızdaki ufak tefek problemlerin üstesinden gelebilecek güçtesiniz. Sevgiliniz size gerekli olan güveni bir türlü veremiyor. Kısa bir süre içinde görünmemekle birlikte, ilişkinizde bazı olumsuzluklara hazır olmanızda yarar var. İşinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar kuracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Mart 2023)
Tedbiri elden bırakmamaya devam edin. Para görüşmelerinde dikkatli olmanız gereken bir dönem. Sağlam araştırmalarla yöneleceğiniz girişimlerde sonuçlar elde edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Mart 2023)
Bir dönem çok özel şeyler yaşayıp çok değerli şeyler paylaştığınız eski dostunuz, sizden uzun zamandır haber alamıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed