Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2022)
Sanatsal anlamda veya yaratıcılık gerektiren işler açısından verimli ve olumlu gelişmelere açık zamanlardasınız. Dolayısıyla, olmadık durumlara olmadık çözümler üreterek veya olmadık şeyler düşünerek fark yaratabilirsiniz. Aşk hayatınızı, çocuklarla ilgili konuları veya yaratıcılık gerektiren işleri ilgilendiren alanlarda kalıcı adımlar atabilir, geleceğe dönük planlar yapabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: İstekleri artan kişiler veya yetişilmesi gereken konular biraz zorlayıcı olabilir. Uzman veya tecrübeli kişilerin fikirlerine danışabileceğimiz bir gündeyiz. Sabah saatlerinde, fikirlerimizi açıkça ve istediğimiz şekilde ifade edebiliriz. Bilgi edinmek için uygun saatlerdeyiz. Öğle sonrası ise, çekişmeli diyaloglar, stresli durumlar veya beklenmedik tepkiler ya da gelişmeler söz konusu olabilir. 14.00 Sonrası ise, halsizlik, kararsızlık, isteksizlik, ne yöne gideceğini bilememe durumu ve belirsizlikler gündeme gelebilir. Yine de, Merkür ün olumlu açıları, dün yazdığımız etkileri hayatlarımızda uygulamamıza olanak sağlayacak ve anlaşmalar, yazışmalar, görüşmeler, sınavlar, raporlar, işle, parayla, ticaretle ilgili konularda faydalı adımlar atmamızı destekleyecektir. Olaylara farklı yaklaşıyoruz, özgün fikirlerimiz var. Yaratıcılığımız da oldukça yüksek. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Mayıs 2022)
Bugün tanıştığınız biri hayatı değerlendirmesi ile sizi fazlaca etkileyecek. Onun bundan sonraki yaşamınızda yer almasını isteyeceksinizÖnümüzdeki günlerde şehir dışından konuklarınız olabilir. Bunun bir problemi çözmeye yönelik bir ziyaret olduğunu ilk başta anlayamayacaksınız. Güzel bir hafta sonu, ama biraz masraflı gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2022)
Karmaşık duygular içindesiniz. Partneriniz ve sizi beğenen bir başka karşı cins arasında kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2022)
Gideceğiniz bir tatil ve dinlendirici nitelikteki bir mekan daha önce aklınıza gelmey en fikirlerin açığa çıkmasına vesile olabilir. Bakış açınızı değiştir menin yararını göreceksiniz. Yeni bir kitaba başlamak için de uygun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2022)
Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Mayıs 2022)
Yakında yeni bir iş yolculuğuna çıkabilirsiniz. Bu kez umutlu dönme şansınız bayağı yüksek görünüyor. Kaybettiğinizi düşündüğünüz bir iş bağlantınız tarafından bugünlerde aranacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Mayıs 2022)
Sevgilinizle küslük yaşıyorsunuz. Küskün tavırlar doğru kararlar almanızı engelleyebilir. Açık ve çok iyi niyetli yaklaşımlar, problemleri paylaşmadan yana, uzlaşmacı tavırlar sergilemenizde yararlı olacak. Bugünlerde iş hayatınızda daha sakin olmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Mayıs 2022)
Kazancınız bir birikim sağlamanıza yetmiyor. Günübirlik yaşıyorsunuz. Bir satış işinizden haberdar edileceksiniz. Bununla ilgili zaman yaratıp işi takip etmeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Mayıs 2022)
Dikkatli olmanızı gerektiren önemli bir konu var ve siz ona karşı hazırlıklı görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed