Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ağustos 2022)
Bugün rakabet gerektiren bir olayla karşılaşırsanız, kazanan taraf siz olabilirsiniz. Duygusal hayatınız düzenli ve mutlu seviyededir. Yeni bir aşk yaşayabilirsiniz veya birisi size aşık olabilir. İstediğiniz insana tam olarak sahip olmanız mümkündür. Çevrenizde, sizin için olumlu ya da olumsuz laf taşıyan bir insan var. Kötü niyetli olmasa bile ondan zarar görebilirsiniz. Başkalarını yönetmek hırsı yüzünden bugün bazı zararlar görebilirsiniz. Bugün bir erkek arkadaşınız size hoş bir sürpriz veya büyük bir iyilik yapabilir. Hakkınızda gurur verici konuşmalar yapılabilir. Eğersiz bir kadınsanız aşk ilişkilerinde anlaşmazlık ve hatta ayrılık tehlikesi gibi durumlara açıksınız. İnce ve hassas bir gündesiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Ağustos 2022)
Bugünün geçmişteki unutulmaz anıları bir bir aklınızda. Ama onu aramamaya kararlı görünüyorsunuz. Oysa ki bugünü, unutulmaz eski dostlukları anma günü ilan edebilirsiniz. Karakterinizde çok iyi gizlediğiniz ödünsüzlüğü su yüzüne çıkarmadığınız zamanlar, harika ilişkiler başlatıyor ve mevcut ilişkileri kalıcı dostluklara dönüştürebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Ağustos 2022)
Birlikte olduğunuz kişi tarafından ne kadar yakınlık görürseniz görün, onun yardımını kabul etmiyorsunuz. En azından denemeye değer olacağını düşünmelisiniz. Yeteneklerinizi ön plana çıkartmak için çok uğraş veriyorsunuz. Karşılığını kısa sürede alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Ağustos 2022)
Mutlu bir beraberlik içinde olmanıza karşılık, partnerinizin abartılı bulduğunuz kıskançlıklarını dert edinerek mutsuz oluyorsunuz. İşyerinizde, mesleği bilmeyen biriyle çalışmanın zorluklarını yaşıyorsunuz. Buna bağlı olarak onun hatalarını düzeltmekten kendi işlerinizi yapmaya vakit kalmıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ağustos 2022)
Ortaklaşa konular ve finansal anlaşmalar hayatınıza daha fazla yansıyor. Bu dönemde yeni koşullar ve alınacak kararlar uzun vadede önemli destekler getirebilir. Para durumunuzu sarsacak etkileri dikkate alarak güvenle hareket etmeye bakın. Zira eşle olan harcamaların getirdiği sorunlar var., Ödemeler dengenizi korumak yeni bir planınız olmalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Ağustos 2022)
İş ortamınızda her zamankinden çok çalışmanız gerekebilir ve üzerinize çok fazla yük alabilirsiniz. Genel olarak çalışmanın size sıkıcı geleceği bir gündesiniz. Bazı planlarınızı ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Bir süreden beri uğraştığınız bazı konuları bugün sonuçlandırabilirsiniz. Ancak üzerinizde genel bir gerginlik durumu olacaktır. Olayların üzerine konsantre olmakta zorlanabilirsiniz. Çevrenizdeki olaylara çok fazla dikkat etmeyeceksiniz ve bazı ayrıntıları gözden kaçırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Ağustos 2022)
İlişkinizde tartışmaktan ve kavga etmekten hoşlanmıyorsunuz. Bu durumun oluşmasına izin vermeyin. Rahat davranmanızı engelleyen sorunları çözebilir ve bilmediğiniz konuları araştırmaya çalışabilirsiniz. Dikkatinizin dağınık olması sebebiyle işinizde bocalama yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Ağustos 2022)
Bugünlerde birçok şeyi birden halletmeniz güç olacak. Bazı ertelemeler gerekebilir. Gerçekleşmesini istediğiniz yenilikler için biraz daha paraya ihtiyacınız olacak. Bunları yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Ağustos 2022)
Çok uyarıldığınız bir konudan bıkmış görünüyorsunuz. Ama bu konu gündeminizden kolayca çıkmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed