Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2021)
Farklı gelirler, yeni iş kolları, iş de değişiklik veya daha parlak bir geleceğin yolları açılıyor. Büyüme genişleme yolundasınız. Yeteneklerinize güvenin, verilen işleri tamamlama biçiminiz takdir edilmenizi sağlayacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Kasım 2021)
Bazı konulardaki değişiklik düşünceleriniz, elverişli ortamlarda düzenlemeler gerektirecek. Dostluk ilişkilerinizde, değişmez ilkelerinizin yarattığı problemleri bugünlerde ciddiye almanız gerekiyor. Yenilik merakınız sizi yeni arayışlara yöneltebilir. Bugünlerde yeni ortamlarda kendinizi belli konularda sınama ihtiyacı duyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2021)
Kartınız Erime... Her ne kadar hasta olmaktan hoşlanmıyor ve uzayınca canınız sıkılıyor olsa da, bugün biraz vücudunuzda kırıklık olabilir. Bolca C vitamini tüketeceğiniz gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2021)
Birçok aşk arasında tercihte zorlanma dönemindesiniz. Kalbiniz size ne diyorsa ona kulak verin. Yakın çevrenizle yaşadığınız çıkar çekişmelerini artık sona erdirmenin vakti geldi. Bu durumdan en kârlı çıkacak kişi siz olacaksınız. Sağlık sorunlarınızı daha fazla ihmal etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2021)
Eldeki kaynakları daha akıllıca kullanabilme imkanı bulacaksınız. Bütçenizi sağlam kılarken, yeni kaynaklar elde edeceğiniz fırsatlar sürmekte. Ödemelerinizi dengelemek, birikim yapmak için bu dönemin sonuçları iyi öngörmeye çalışın. Beklentilerinizin artığı bu süreçte daha fazla harcama yapma eğilimi içinde olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Kasım 2021)
Uzun zamandır tartışılan bir konuda uzlaşmaya vardınız. İşleri nasıl daha iyi bir hale getireceğinizi biliyorsunuz artık. Çevrenizdekilerin sizin motivasyonunuza ihtiyacını da dikkate almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2021)
Aşk hayatınız kritik dönemde, bununla ilgilenin. Sevgilinizle ilişkiniz çok kötü durumda ama ondan bir türlü kopamıyorsunuz. Onunla sorunlarınızı konuşarak, ilişkinizin devam edip etmeyeceği konusunda karar almaya çalışın. İş ortamınızda doğru olanı yapmaya çaba gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Kasım 2021)
Alabileceğiniz bir destek hayatınızı hiç olmazsa geçici olarak biraz rahatlatabilecek. Biraz sıkışıklığınız var, ama yine de bir yakınınızdan destek isteyip istememekte kararsızlık çekiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Kasım 2021)
Bugün içinize kapalı ve güvensiz bir görünüme sahip olabilir sevdiklerinize karşı duygularınızı gizleme eğilimi gösterebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed