Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2023)
Arkadaşlarınız veya meslektaşlarınızla iletişime geçmeniz durumunda, belli bir planınızda ya da koymuş olduğunuz hedefte desteklendiğinizi fark edebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Mart 2023)
Yakın çevrenizde parasal sorunlar çeken bir arkadaşınızla ilgili bazı çözümler geliştirdiniz fakat bu çözümleri ona söylemekten korkuyorsunuz çünkü planlarınızın başarısızlığa uğrayabileceğini düşünüyorsunuz. Önümüzdeki günlerde tanık olacağınız ikili bir görüşme bazı endişelerinizin daha da artmasına yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2023)
Çevrenizdeki bazı organizasyonlar sizin için de önemli olacak. Etrafınızdakilerle fikir alışverişinde olacağınız bir süreçtesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2023)
Aile içi sürtüşmeler dozajını her geçen gün arttırıyor. Bu durum bir trajediye dönüşmeden gerekeni yapmak size düşebilir. İşinizdeki durgunluk bir süre devam edebilir. Bu geçici durum mo-ralinizi bozmasın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2023)
Size yük gibi gelen pek çok konu öne çıkıyor. Hizmet etmek zorunda kalacağınız şartları kabullenerek işe başlayabilirsiniz. Teknik açıdan değişik yöntemler kullanarak zamanı değerlendirme şansınız olacak. Birtakım eksikliklerin giderilmesi adına daha fazla efor harcamanız lazım. Sizinle beraber çalışan kişilerle sorunlar büyüyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Mart 2023)
İş konusunda çeşitli sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Karşınıza yeni fırsatlar çıkacaktır ancak bunları değerlendirme sorunları yaşayabilirsiniz. Düşüncelerinizden ve kararlarınızın doğruluğundan emin olamıyorsunuz. Hassas olduğunuz bazı konular gündeme gelebilir ve siz kendinizi savunmak zorunda kalabilirsiniz. Dikkatinizi çalıştığınız konuya toplamakta zorlanabilirsiniz ve işlerinizde ihmalkar tutumlar içine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2023)
Sevgiliniz bugün belli konularda sizinle dertleşmek isteyebilir. Kendisini, arkadaşlarıyla sizin aranıza sıkışmış hissetmesine siz neden değilsiniz, ama yine de sizin anlayışınıza ihtiyacı var. İş konularındaki inatçı ve taviz vermez tutumunuz yüzünden arkadaşlarınızla sorunlar çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Mart 2023)
İhtiyaç diye gördüğünüz şeyler kazancınızla çelişiyor. Birçok harcamanıza yetişemiyorsunuz. Daha alçakgönüllü beklentiler hayata kızgın yanınızı da sakinleştirecek. Harcamalarınızı biraz azaltmanız gerekiyor. sakinleştirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Mart 2023)
Onun gönlünü alma niyetinizi bir an önce harekete geçirmeniz gerekiyor. O her zaman, size hep özenli davranan, kırılmayı hak etmeyen bir dost oldu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed