Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Bugün sizin için geliştirici olacak bir fikir tartışması yaşayacaksınız. Bazı olumlu etkilenmeler, yapmak istediğiniz şeyleri bir süre daha ertelemenizi gerektirebilir. Yakınlarınızdan biri sizin için şu sıralar daha anlamlı hale gelecek. Sorumluluklarını bilen birisiniz. Ama yakın çevrenizin sizinle ilgili değerlendirmelerini dikkate alarak daha etkileyici davranmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Güzelliğinizle ışıldayarak herkesi etkiliyorsunuz. İnsanlar sizin yanınıza gelip konuşmaya bile çekinebilirler. Bunun temel nedeni ise yeni partneriniz gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Bugün asi bir havanız olabilir. Genel olarak sanki herkesle bir mücadele vermeye, kendinizi ve değerinizi ispatlamaya ihtiyacınız varmış gibi en çok sizi yoracak olan bir enerji bu. Muhalefeti karşınızda aramayın. Aynaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Enerjik ve hareketli bir gününüzdesiniz. Ofiste masa başında çalışmakta zorlanabilirsiniz. Bu yüzden dışarı çıkmanızı sağlayacak işlere gönüllü olmanızda fayda var. Tabi bu aşırı enerjiniz sizi bir parça tahammülsüz yapabilir. Unutmayın herkes sizinle aynı hızda koşamayabilir. Çevrenizle olan iletişiminizde anlayışlı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Kritik bir gündesiniz. İş yerinizdeki gelişmeler sinirlerinizi zorlayabilir. Tarafsız ve soğukkanlı olmaya bakın. Bu gerginlikler aile yaşamına da yansıyabilir. İletişimin hızlı aktığı ve sözlerinizin dikkat çekeceği bir gündesiniz. Özellikle sabah saatleri işle ilgili konularda bazı hızlı değişiklikler getirebilir. Esnek olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Sevgilinizin çevresinde hoşlanmadığınız arkadaşları var. Bunlara karşı sert tepkiler vermeye çok hazırsınız. Yaşadığınız duygusal yoğunluk, sizi yanlış tespitlere yöneltebiliyor. Gerçeklerin üzerine cesaretle gidin, hayaller peşinde koşacak zaman geçti. Önünüzde yeni iş imkanları ve fırsatlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Bu sıralar duygusal konular sizin için daha ön planda olduğu için mali sorunlarla pek uğraşmıyorsunuz. Küçük bir ödemeniz size hatırlatılacak. Bu nedenle biraz keyfiniz kaçabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Olaylara ve insanlara karşı dengeli bir duygusallığınız olacaktır. Kararlı tutumlar size başarıyı getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144555 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed