Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2021)
Birkaç günlük süreçte ve ay genelinde belli günlerde, başkalarının size olan davranışlarından memnun kalmayabilir veya takdir edilmemiş hissedebilirsiniz ya da hoşnutsuz bir kişi nedeniyle huzurunuz kaçabilir. Özgür davranma arzunuzun artacağı, kuralların dışına çıkmak isteyebileceğiniz bir ay.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Kasım 2021)
Sizi uzun zamandır rahatsız eden bir kırgınlığı, daha çok da karşı tarafın gayretiyle aşabileceksiniz. Ama düzelmeyi başladığı yerde bırakmayın. Yeniden kazandığınız bir şeyi, ilk kez kazandığınız bir şeymiş gibi değerlendirip üstüne özenmelisiniz. Sosyal yaşantınızda bu sıralar biraz hareketleneceğe benziyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2021)
Her konuda nazlandığınız bir gündesiniz. Partneriniz nazınızı çekecek ama işte size taviz vermeyecekler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2021)
Maddi konularda “hoca verir talkımı kendi yutar salkımı” denebilecek bir dönemdesiniz. Sanki elinizde olanın akıp gitmesini sessizce seyrediyorsunuz. Sağlam yatırımlara adım atmak için uygun bir günde değilsiniz belki ama bu konuyu düşünüp hataları gözden geçirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2021)
Bugün gizli rakiplerle ilgili bir hareketlilik yaşanabilir. Ancak işe dair sorumluluklarınızı aksatmadığınız sürece bu durum sizi çok etkileyemeyecek. Yine de iş yerinde kendinizi engellenmiş hissedebilirsiniz. Ãœstünüzdeki bu karamsar havadan sıyrılmaya ve çevrenizdekiler yerine kendinize odaklanmaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Kasım 2021)
İş hayatınızda henüz istediğiniz noktaya gelememiş olabilirsiniz. Bunun için biraz daha zaman ihtiyacınız var. Ama gelişmeler son derece olumlu. Araştırmacı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2021)
Sevdiğinize karşı anlayışınız zayıf olabilir. Ona karşı biraz daha sıcak ve hoşgörülü davranmalı, sorunları büyütmekten kaçınmalısınız. Kuruntulardan uzaklaşın. İş yerinde rutin sorumluluklarınızı yerine getirebilir ve sorumluluklarınıza karşı daha rahat davranabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Kasım 2021)
Bazı tartışmaların perdesini aralarsanız, orada parayla ilgisi olmayan başka duygusallıklar göreceksiniz. Umulmadık insanların paragöz bir tutum sergilemeleri, sizi yanılgılara götürmemeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Kasım 2021)
Önem vermiyor gibi göründüğünüz birinden gelen üzücü haber, duygularınızı yeniden gözden geçirmenize neden olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed