Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2022)
Belli konularda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Geçmiş hatalarınızı veya başarılarınızı gözden geçirerek yeni şeyler bulmak veya farklı yönde ilerlemek isteyebilirsiniz. Eviniz veya ailenizle ilgili gelişmeler daha önce düşünmediğiniz seçenekleri fark etmenizi sağlayabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Kasım 2022)
Bugün, kendinizi oldukça keyifsiz hissedeceksiniz. Oldukça yoğun bir dönem geçirdiniz. Bu yoğun dönemin yorgunluğunu hala üzerinizden atabilmiş değilsiniz. Bu yorgunluğu ve keyifsizliği yakınlarınızı da yansıtacaksınız. Onların da kendine göre sorumlulukları ve sorunları olduğu için size yeteri kadar ilgi gösteremeyecekler. Dinlenmeye ve eski neşenize kavuşmaya bakın. Böylece herşey yoluna girecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2022)
Kartınız Asılmış Adam... Yüzünüz gülerken içiniz ağlıyor adeta. Eski bir dostunuzla aranıza giren mesafe sizi çok yormuş ya da üzmüş ama ne yapacağınızı bilmiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2022)
Bugün size birilerinin zararı dokunacaksa bu tahmin etmediğiniz bir taraftan gelecek. Farkında olmadığınız bazı karanlık işler dönüyor olabilir. Siz ise bütün sıcaklığınızla günlük işlerinizi yürütme çabasındasınız. Biraz da çevrenize bakarsanız tehlikeleri tespit edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2022)
Bugün daha rahat sayılırsınız. Duygusal açıdan sizi yoran ve sıkıştıran bağlardan gün ortasından sonra uzaklaşıyorsunuz. Yeni deneyimler ve ufuklar aradığınız bu süreçte değişikliklerden faydalanmaya bakın. Eğitsel bir konu ya da bilgilerinizi zenginleştireceğiniz değişik çalışmalar akıcı ilerleyecektir. Kendinize güveniniz ve kararlılığınız artıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Kasım 2022)
Bugün işinizle ilgili ufak tefek sorunlar gündeme gelecek. Sorunları büyütmeden, amiriniz olacak kişiyle tartışmadan olayları çözümleme yoluna gideceksiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Kasım 2022)
Özel hayatınızda sizi huzursuz eden bir durum yok. Sevgilinizle az görüşmek sizi rahatsız etse de, bu sayede birbirinize daha çok bağlanıyorsunuz. İşinizle ilgili bazı görüşmeleriniz olacak. Bağladığınız işlerin yüksek kapasitesi, üstleriniz arasında memnuniyetle karşılanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Kasım 2022)
İhtiyaçlarınızı kazancınızla denkleştirebiliyorsunuz. Partnerinizle para işlerine aynı sorumlulukla bakıyorsunuz. Ortaya çıkacak olası beklenmedik masraflar hesaplarınızı altüst edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Kasım 2022)
Etrafınızdaki bazı yararlı niyetlerin sizi de içine alması çok yararlı olabilir. Koşullarınızı zorlayarak bazı önerileri değerlendirirseniz, kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed