Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Mayıs 2023)
Para açısından oldukça şanslı bir günde olduğunuzu söylemek mümkündür. Hem güçlü kimselerin desteğini sağlayabilirsiniz hem de kimsenin yardımı olmadan, kendi gayretinizle çalışmalarınızın karşılığını alabilirsiniz. Umulmadık yerlerden paralar gelebilir. Aklınızı kullanarak başkalarının farkedemediği fırsatları görüp, iyi değerlendirebilirsiniz. Daha neşeli, canlı ve başarılı bir dönemdesiniz. Sizi düşündüren sorunlardan da kurtulacaksınız. Ailenizle ilgili konularda bazı pürüzler olabilir. Özellikle ailenizin sizden olan bazı istekleri canınızı sıkabilir. İşinize gelmeyen şeyleri kırıcı olmamaya gayret ederek reddetmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Mayıs 2023)
Kendinize sakladığınız küçük çaplı problemlerinizi deşifre etmenizde bir sakınca yok. Bugünlerde sizinle ilgili bazı düşünceler, dolaylı olarak size iletilebilir. Tek başınıza üstlenmekten çok çekindiğiniz bir sorumluluk karşısında harikalar yaratıyorsunuz. Sevecenlikle yaklaştığınız bu ilişkide, sizi onurlandıracak gelişmeler var, duygulanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Mayıs 2023)
İş çevrenizde yardım edenleriniz artıyor. Öylesine saf görünüyorsunuz ki size inanmamak zor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Mayıs 2023)
Kısa da olsa bir hasta ziyareti yapmanız gerekebilir. İyi dilek ve şefkatiniz yaraları sarmaya yardımcı olacak. Yaptığım şey beni gerçekten mutlu ediyor mu diye düşünebilirsiniz. Belki mecbur kalarak uğraştığınız işlerin bir kısmında bu sorunuza cevap bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Mayıs 2023)
Hayatınıza giren olumlu gelişmeler bugün daha tatmin edici yönde olabilir. Çocuklarla ilgili hoş duygular ve kişisel keyifleriniz size güzel zamanlar getirecek. Aynı zamanda duygusal ilişkilerinizden daha fazla mutluluk duyabilirsiniz. Akşam saatlerinden sonra iyi bir plan yapmalısınız. Yeni sorumluluklar, günlük işlerin artabileceği zamanlar iyi değerlendirilmeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Mayıs 2023)
İsteklerinize ulaşmak için sabırsızlıklar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. İnsanlar üzerinde güçlü bir etki bırakacaksınız ve içtenlikle düşüncelerinizi kabul ettirebileceksiniz. Zihinsel olarak son derece aktifsiniz ve aynı anda birden çok konuyu düşünebileceksiniz. Ancak bu durum dikkatinizin dağılmasına bazı hatalar yapmanıza da yol açabilecektir. Enerji düzeyiniz yüksek ve siz bunu mutlaka kullanmak arzusundasınız. İşinizle ilgili olarak bir süreden beri sürüncemede kalan bir sorunu bugün çözme şansınız olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Mayıs 2023)
Bu problemde inatçılık ve kıskançlık temel sorun gibi. Kararlı tavrınız size genellikle kazandırıyor. Ama bir konudaki ısrarınız, sizi iş yaşamınızda dönüşü olmayan bir yola doğru sürükleyebilecek gibi. Kararlılık ve ısrarcılığı ayrıştırabilmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Mayıs 2023)
Tasarrufa önem vermelisiniz, bunu şimdiki durumunuz için değil, geleceğiniz için yapmalısınız. Birikiminiz olursa önünüze çıkacağı, üzerinizdeki Ay etkisinden de çıkar sanabilen yakın bir fırsatı değerlendirmeniz mümkün olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Mayıs 2023)
Dünden gelen parasal konulara ilişkin temalar bugün de devam etmekte.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed