Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Üzerinde fazlaca titizlendiğiniz bir konu, acaba önemsemedik mi diye, başkalarını da telaşa düşürüyor. Sevineceğiniz bir haber var. Bekliyordunuz, ama bu kadarını değil. İncir çekirdeğini doldurmayacak bir sağlıksızlığı böyle büyütmeye devam ederseniz, belki de yakında gerçekten yataklara düşeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
AŞK: Duygusal ve narin yapınızpartnerinizi size yaklaştırırkenbiraz da korkutuyor. Siziincitmemek için çaba hacıyorama yine de bazen onaalınıyorsunuz ve kırılıyorsunuz.PARA: Maddi açıdan bugün adetapara toplama günü olacak sizin için. Borç olarakverdiğiniz bazı paraları geri almanız veya değişiktahsilatlar yapmanız olası görünüyor.SAĞLIK: Biraz pozitif düşünseniz her şeyingerektiği gibi yolunda olduğunu göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Her şeyin olumlu gideceği, başarılarla dolu bir gün yaşayabilirsiniz. İş hayatında yüklü ödemeler aldıkça bunları yeni projeleriniz için kaynak olarak kullanabilirsiniz. Sevdiğiniz insanı fazla sahiplenmeniz onu sıkabilir. Hoşgörülü olun. Kilolarınızdan kurtulmak için spora başlayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Önemli bir muhasebe dönemi. İlişkilerde daha fazla özveride bulunmak ve yapıcı olma size düşmekte. Yeni anlaşmaların öne çıkması ile ortaklıklarda yön değişikliği yaşanabilir. Kazançlı çıkacağınız bu alanda esnek davranırsanız sonuçlar olumlu görünüyor. Arkadaşlıkların getirdiği paylaşımlar ise size çok şey öğretebilir. Dostluklarınızı önemsemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
İş konusunda oldukça sıkıntılı günlerden birisindesiniz. Günlerdir uğraştığınız bir işinizin karşılığını alamadınız. Sürekli bir işiniz olmaması sizi çeşitli yönlerden sıkıntıya sokmakta. İş veren durumundaki kişilerle anlaşamamaktasınız. Biraz daha dış görünümünüze dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Yeniden sıcak ilişkiler için ilk adımı, bu kez de sizin atmanız bekleniyor. Kısa bir süre sonra çıkmayı düşündüğünüz iş yolculuğu, kariyer anlamında ufkunuzu genişletecek. İş yaptığınız kişilerle kurduğunuz sıcak ilişkiler sizi gelecekteki bir ortaklığa hazırlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Akrabalarınızla aranızda bir miras çatışması yaşayabileceğiniz bu günlerde sinirleriniz daha sağlam olmalı ki onlarla mücadele edebilesiniz.Bu çatışmalardan her ne kadar istemeseniz de uzak kalamayacağınızı bilin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Akşam saatleri bazı ani gerilimler yaşayabilirsiniz ve iletişim konusunda bir takım sorunlar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144542 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed