Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2023)
Asıl niyetinizi saklama çabasında olmanız veya bazı konulara en başından hayır dememeniz, her iki tarafında memnun kalabileceği sonuçlar elde edilmesi veya uzlaşmacı ilerlenebilmesi açısından önem taşıyor olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Ocak 2023)
Size dağıtılan mavi boncukları saklayamadınız, kaybettiniz. İnsanların size karşı böyle bir zorunlulukları olduğunu sanıyordunuz herhalde. Hiç de böyle olmadığını bugün öğrendiniz. Biraz acı oldu ama, dayanın size iyi gelecektir. Bu sıralar güçlü olmak zorundasınız. Alacağınız bazı kararlar var. Bu kararları uygulamada geç kalmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2023)
Yoğun geçen iş gününden sonra rahatlamak arzusu duyacaksınız. Ancak çevrenizde sevilen kişi olmanız sebebiyle sizi yalnız bırakmayacaklar. Bugün akşam saatlerinde ziyaretçi akınına uğrayacak ve şaşıracaksınız. Misafirperverliğiniz dikkat çekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2023)
Mesleki anlamda çalışmalarınızın karşılığını almakta zorlanıyor olabilirsiniz. Ancak sabır en etkili ilaç. Artık insanlar sizin emeklerinizi görmeye hazır. Siz de sunmaya hazırsanız sorun yok. İyi yaptığınız şeyi iyi sunmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2023)
Bugün mülklerle, toprakla ilgili şanslı değişiklikler olabilir. Bir süredir üstünde uğraştığınız bir mülkle ilgili sıkıntılarınız bitebilir. Gayrimenkul yatırımlarınız varsa değerlenebilir. Özellikle babadan veya atadan kalma araziniz varsa dikkatli olun. Alıcısı çıkabilir. Kendi iç sesinize güvenin ve sakın görüşme taleplerini ertelemeyin. Çabalarınızın karşılığını alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Ocak 2023)
İş yaşamınızda belli bir düzenle çalışmak sizin için oldukça önemli olacaktır ve yaklaşımlarınızda istikrarlı olmaya çalışacaksınız. Ancak işinizle ilgili beklemediğiniz bazı gelişmeler olabilir ve enerjinizin önemli bir kısmını bu gelişmelere kanalize etmek zorunda kalabilirsiniz. İletişimlerinizde aksamalar olabilir,beklediğiniz haberler gecikebilir. Gün içinde moral durumunuzda değişkenlikler olacaktır. Yeni girişimlerde bulunmak için uygun bir günde olmayacaksınzı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2023)
Yeniden sıcak ilişkiler için ilk adımı, bu kez de sizin atmanız bekleniyor. Kısa bir süre sonra çıkmayı düşündüğünüz iş yolculuğu, kariyer anlamında ufkunuzu genişletecek. İş yaptığınız kişilerle kurduğunuz sıcak ilişkiler sizi gelecekteki bir ortaklığa hazırlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Ocak 2023)
Tedbirli davranmak, geçici daralmaların arkasından kalıcı mutluluklar getirebilir. Büyük sevinçler sağlayacağını düşündüğünüz büyük harcama, şu sıralar pek akılcı görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Ocak 2023)
Bazı önemli kararlarınızın önünde engeller var. İkili birtakım görüşmeler engellerinizi azaltabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed