Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Kasım 2021)
Büyüme, genişleme ve ilerlemenize katkısı olabilecek olaylar, teklifler veya kişiler yavaş yavaş gündeme geliyor. Ancak, tüm bu seçeneklerden veya fırsatlardan faydalanabilmek için iş birlikleri, ortaklıklar veya ikili ilişkiler kartlarını doğru kullanmanız ve dikkatli hareket etmeniz gerekeceğe benziyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sevmek ve sevilmek isteyeceğimiz, sevgimizi yoğun şekilde gösterebileceğimiz, aşk hayatımızla ilgili başlıklarda desteklendiğimiz veya ilişkilerde tutkunun ön plana çıkabileceği günlerdeyiz. İhtiyaç sahiplerini koruyup kollamak için de, güzel günlerdeyiz. Ufak tefek tartışmalar yaşansa bile, genel atmosferde uçuşan kelebekleri görmemezlikten gelmemeliyiz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Kasım 2021)
Bugün bir süredir düşündüğünüz ve gerçekleşmesi zor görünen bir konuda sürpriz bir gelişme yaşayacaksınız. Pek çok konuda düşüncelerinizin berraklaştığını göreceksiniz. Arzu ettiklerinizle değil, elde ettiklerinizle yaşarsanız mutlu olacağınızı nihayet öğrendiniz. Uzun zamandır ihmal ettiğiniz arkadaşlarınız ile görüşebilir onlarla zaman geçirmek isteyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Kasım 2021)
Kartınız İmparatoriçe... Sizin özel olduğunuzu düşünen ve sizinle iyi anlaşacağını uman bir karşı cins var. Ona karşı daha yakın davranırsanız mutlu olursunuz. Fırsatı kaçırmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Kasım 2021)
Katı tutumunuz yüzünden çoktandır size yaklaşıp açılmaya çalışanlar için açık kapı bırakmalısınız. Eğer onlara ayak uydursanız neşeli anlar yaşayacaksınız. Sevdiğinizi ihmal etmeniz onu üzüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Kasım 2021)
Yoğun tempoya biraz ara vererek kişisel keyifler zaman açın. Arkadaşlar ve dostluklar size keyif verecek şekilde gelişebilir. Başkalarından ilham alacağınız Çalışmalarda ise yenilikler söz konusu. trendleri takip edecek, kişisel yaratıcılığınızı ortaya koyacaksınız. İleriye dönük umutlarınızda ise çarpıcı kararlar alabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Kasım 2021)
İş hayatınızda küçük bir yolculuğunuz var. Bugünlerde ön hazırlığına girişebilirsiniz. Bir tür ortaklık içinde olduğunuz arkadaşınız, yeni fikirleriyle sizi düşündürecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Kasım 2021)
İlişkilerinizde gerginlik oluşabilir. Karşınızdaki insanı yanıltmadan samimi olarak dinlemeniz , ilişkiniz açısından önemli olacak. Bu süre içinde özellikle aşk konusunda hiçbir yenilik yapmamanız iyi olur. Mesleğinizle ilgili aldığınız kararlara harfiyen uyduğunuz için başarı grafiğiniz oldukça yüksek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Kasım 2021)
Bir alacağınızı hiçbir zaman tahsil edemeyeceğinizi anladınız. Bu açığı ne şekilde kapatacağınızı bilemiyorsunuz. Bugünü para bulmak için bütün dostlarınızı aramakla geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Kasım 2021)
Size karşı oluşan duygusal bir birikim var. İyi niyetli değil ve önünü kesme şansınızı kaybetmiş görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed