Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Nisan 2022)
Bugün sevdiğinizin size sadık olduğu kadar, sizin ona sadık olmadığınız görülüyor. Küçük ve heyecanlı kaçamaklar yapabilirsiniz. Arzularınızın artışı, sizi oldukça karışık düşüncelere götürebilir. Bu sebeple daha dikkatli ilişkiler kurmanızda fayda var. Hisleriniz ve duygularınız şuursuzca yükselebilir. hatta bunları kontrol etınekte güçlük çekebilirsiniz de. Genellikle kısa ilişkileri tercih edeceksiniz. Eğer aşırı eğilimler gösterdiğinizi hissederseniz, sosyal yönünüze ağırlık vermenizi tavsiye ederim. Hatta uzun zamandır görmek istediginiz bir film veya oyunu izlemeye gidebilirsiniz. Bu sizi sakinleştirebilir ve doğal dürtülerinizin yoğunlaşmasını engelleyebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Nisan 2022)
Bu gün aile fertlerinizden size manevi destek olmalarını bekleyebileceğiniz görülüyor. Sezgilerinizin ve yaratıcılığınızın güçlü olduğunu farkedebilir bu yönde hareket etmek isteyebilirsiniz. Özel konularla ilgilenmek rahatlatıcı olacaktır. Olumlu düşünmeniz ve duygularınızı doğru yönlendirmeniz gereken bir gün. Aceleci ve öfkeli bir yapı sergileyebilir, sevdiklerinizi kırabilirsiniz. Daha sakin esnek davranmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Nisan 2022)
Maddi açıdan bugün biraz sıkıntı çekebilirsiniz. Ancak aynı zamanda yeterince keyifli olacağınız ve aza kanaat getirebileceğiniz bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Nisan 2022)
Size karşı söylenen sözler, takınılan tavır tamamen karşınızdakinin içinden geleni yansıtıyor. Bugün bunların arkasında başka bir niyet aramaya kalkmayın. Amaç size kendinizi yetersiz hissettirmek değil. Siz de öyle sanmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Nisan 2022)
Belirsizliklerin içinden geçerken kendinizi korumaya çalışmalı, bazı olayları zamana bırakmalısınız. Daha kararlı ve hırslı olduğunuz iş hayatında sizi motive eden başarıların tadını çıkarın. Tamamlanması gerekli konular, başkalarına destek olmanız gereken sosyal çalışmalar vakit alabilir. Uzaklarla ilgili planlarınızda yaşanacak aksaklıkları dikkate almanız gerek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Nisan 2022)
Sıkışıklık yaşadığınız bir konuda size yardım etmek isteyen iş arkadaşlarınızın desteğini kabul edebilirsiniz. Bugün önemli bir görüşmeniz var. Bu görüşmeye biraz hazırlıksız yakalanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Nisan 2022)
Üçüncü şahısların müdahalesi özel hayatınızı karıştırmaya başladı. Güvenli ve sağduyulu yaklaşımlar ilişkinin dışından gelen sorunların ilişkiyi yıpratmasını engelleyebilir. Kariyerinizde ulaşmak istediğiniz hedeflere yönelik projelerde birtakım değişiklikler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Nisan 2022)
Bugünlerde sizi düşündüren bazı harcamaların kaçınılmaz olduğunu biliyorsunuz. Geleceğe yönelik düşüncelerinizi belli bir süre için erteleme yolunda aldığınız uyarılar, bu süreyi zarar verici ölçüde uzatabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Nisan 2022)
Uzağınızda ama sizinle çok ilgili birinde ciddi sağlık problemi var. Sizin için pek yürek yarası olmayacaksa da bilmenizde yarar var, kötüye gidiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed