Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2021)
Akıllıca davranıp dengeleri özellikle muhafaza etmeniz gereken bir gün. Agresyon ve öfke kontrolüne her zamankinden daha fazla ihtiyacınız olacak.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Kasım 2021)
Bugün güne düne nazaran daha neşeli ve mutlu başlayacaksınız. İçinizde sebebini bilmediğiniz bir mutluluk ve enerji olacak. Bugün halletmeniz gereken bazı işlerle meşgul olacak ve kalan zamanınızı arkadaşlarınıza ayırmayı isteyeceksiniz. Akşam saatlerini ailenizle beraber geçirebilir ve onlarla bazı konularda konuşma fırsatım bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2021)
AŞK: Bugünlerde aldığınızkararların arkasında dururkenzorluk çekiyorsunuz ancakbilmelisiniz ki kararları ihtiyaçtanaldınız ve o kararlar size gerekli.Güçlü olmayı öğrenmelisiniz.PARA: Maddi sıkıntı bir türlüyakanızı bırakmıyor. Bunun nedeni lükse kaçanmasraflarınız olabilir. İş yerinizde tansiyon buaralar oldukça yüksek. Biraz sakin kalmalısınız.SAĞLIK: Son derece sağlıklısınız. Ancak duygusalolarak kendinize bir türlü söz geçiremiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2021)
Fikrinizi kabul ettirmek ya da sadece anlamalarını sağlamak için savunma gereği duyabilirsiniz bugün. Mantıklı bir açıklama yaparsanız ikna olacaklar. “Ben böyle istiyorum” diyen tek taraflı bakış açısı anlayış görmeyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2021)
Daha gerçekçi davranmanız gereken günler öne çıkıyor. Kalıcı kararlar almanız için önemli fırsatlar bulacaksınız. Zira yerleşimi ilgilendiren sorunlarınızı artık çözüme ulaştırabilirsiniz. Ancak bazı gelişmeler sizi fedakarlık yapmaya itecek. Neyse ki yakınların desteği ile bu sorunları aşma şansınız var. Özel hayatınızla daha yakından ilgilenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Kasım 2021)
Ay, bugün mesleki sorunların ve sağlık konularının ön planda olabileceğini belirtiyor. Zihinsel aktivitenizden rutin işlerinizi düzenleme konusunda faydalanabileceğiniz görülüyor. Ruhal gerginlik sizi hassaslaştırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2021)
Yeniden sıcak ilişkiler için ilk adımı, bu kez de sizin atmanız bekleniyor. Kısa bir süre sonra çıkmayı düşündüğünüz iş yolculuğu, kariyer anlamında ufkunuzu genişletecek. İş yaptığınız kişilerle kurduğunuz sıcak ilişkiler sizi gelecekteki bir ortaklığa hazırlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Kasım 2021)
Bazı alacaklarınızın da peşine düşmeniz gerekebilir. Birikimleriniz düşleriniz için yeterli değil, ama ummadığınız kadar destek göreceksiniz. Bugün epeyce önemli bir ikili görüşmeniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Kasım 2021)
Hareketli bir gün sizi bekliyor. Kısa yolculuklar ve yeni sorunlar söz konusu. Değişikliklere açık olmalısınız. Sosyal konularda hızlı gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed