Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2022)
Sezgilerinize ihtiyacınız olan günler, sinyalleri boş vermemenizde fayda var. Yeni başlangıçlara hazır olun. Daha fazla sosyalleşmeli, yeni kişilerle tanışmalı, daha önce denemediğiniz şeyler denemelisiniz. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Ocak 2022)
İkizler burcu insanı saflığının yanı sıra, fırsatları gerçekçi bir şekilde gözlemleyebilme yeteneğine sahiptir. Bugün sezgilerinize yüzde yüz güvenebilirsiniz. Bir arkadaşınız hakkında hoşunuza gitmeyecek duyumlar alabilir, o kişi hakkındaki yargılarınızı değiştirebilirsiniz. Bu aslında sizin lehinize bir gelişme olacak. Çünkü o insanın gerçek yüzünü göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2022)
Kartınız Kıyamet... Parasal endişeleriniz bugün artabilir. Geçmiş dönemde isabetli verdiğiniz kararları bugün yok ediyor gibisiniz. Sonucuna katlanmak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2022)
Çalışma hayatınızı yeniden şekillendirmeniz için karşınıza çıkacak fırsatı göz ardı ediyorsunuz. Bunu değerlendirmeniz için size yapılan ısrarları dikkate alın. Aşkta yeni ve heyecanlı bir döneme girdiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2022)
Sizi harekete geçiren pek çok yeni gelişme var. Günlük işlerinizi iyi planlamanız halinde yakın çevrede yaşanan değişiklikleri iyi yönetebilirsiniz. Ancak kardeşlerle yaşanan elektrikli zamanlar size engel olmamalı. Zira yeni düşünceler ve eğitsel çalışmalar açısından tempolu günlere hazırlanmanız gerekecek. Orijinal düşüncelerinizle başkalarını etkilemeyi başarıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Ocak 2022)
Bugün iş yaşamınızda çevrenizdeki insanlara güven duymakta zorlanacaksınız. Bir konuda kararsızlığa düşebilirsiniz ve bu durum sizin için beraberinde kötümserliği de getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2022)
Kırılganlığa biraz açık olduğunuz bir gün. Özel ilişkinizde gergin ve aceleci tavırlardan uzak durmaya, olumlu düşüncelerle duygularınızı doğru yönlendirmeye çalışmalısınız. Getirisi çok olacak bir işi başkalarının eksiklikleri yüzünden kaçırmak üzeresiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Ocak 2022)
Parayı çok sevmenize rağmen tutumlu olmayı biliyorsunuz ve harcamalarınızı kısıtladınız. Önümüzdeki günlerde alış verişe çıkmak isteyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Ocak 2022)
Son günlerde takındığınız kuşkucu, güvensiz tavırları bir an evvel terk etmeniz gerekiyor. Yakında yapacağınız önemli bir görüşmede bırakacağınız son derece kendinden emin bir izlenim, size çok şey kazandırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed