Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2023)
Olan biten olumsuz gelişmelerveya bazı aksilikler aslında ortaya daha mükemmel sonuçlar çıkması için koşulları oluşturmanızı sağlayabilir. Dolayısıyla, diğerleri olayları aynı gözle görmese bile siz olumlu olmaya çalışmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde, ilişkilerde sürprizler veya olumlu etkileşimler yaşanabilir. Ancak devamında, Ay, günün çoğunu boşlukta geçiriyor, dün yaşanan tutulmanın hassas etkileri bugün de kendini hissettirebilir. Doğru iletişim kurmaya özen gösterelim derim Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Ocak 2023)
Uzun süren dağınıklığınızdan vazgeçiyor gibisiniz. Yaşamınız yavaş yavaş yerine oturuyor. Bugünlerde daha programlı yaşamak ve evinizle ilgilenmek istiyorsunuz. Yakın çevreniz bu kararınızdan pek memnun ama bugüne kadar ki yaşamınız nedeniyle yine de size pek güvenmiyorlar. Önümüzdeki günlerde bir kaç kalabalık grup içinde yer alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2023)
Aile bireylerinizin gidişatları sizi korkutuyor. İş yerinizde problem yok ancak maddi sıkıntı içerisindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2023)
Bugün eşinizi şımartabilirsiniz. Sabah sizi yanlış anlayabilir ancak ilerleyen saatlerde, onun sevdiği aktiviteler ve hazırlanmış güzel bir sürpriz ya da romantik bir akşam yemeği ilişkinizi büyük bir hızla tekrar canlandırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2023)
Sizin için zor bir dönem olsa da üzerinizdeki basıları atlatabilecek gücünüz var. Yeter ki geçici olan bu süreci soğukkanlı biçimde geçirin. Geçmişte yolculuk yaparken biraz da kendi hatalarınızla yüzleşme cesareti bulun. İçe dönük olacağınız bu sürece rağmen verimli işler çıkarabilirsiniz. İş yükünüzü hafifletecek planlar yanında, size ihtiyacı olanlara yakın durabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Ocak 2023)
İşyerinizde yaşanan gerilimlerden uzak durmak yararınıza olacak İş arkadaşlarınızla ilişkiniz kendinizi göstermenizin önündeki en büyük engel. Sizin kolektif davranışlarınızın karşılığını ne yazık ki yeterince göremiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Ocak 2023)
Özel hayatınızdaki ufak tefek problemlerin üstesinden gelebilecek güçtesiniz. Sevgiliniz size gerekli olan güveni bir türlü veremiyor. Kısa bir süre içinde görünmemekle birlikte, ilişkinizde bazı olumsuzluklara hazır olmanızda yarar var. İşinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar kuracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Ocak 2023)
Ödemelerinizin sıkıntısını erken yaşamaya başlıyor, abartıyorsunuz. Geçici sıkıntılarınız var. Harcamaları en aza indirip sınırlamanız, az da olsa birikiminize katkı sağlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Ocak 2023)
Bugün herhangi bir yeni karar almamalı ve yeni bir girişimde bulunmamalısınız. Etrafınızda olumsuz gelişmeler olabilir ve bunlara tepkisiz kalmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed