Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2023)
İş hayatınız, fiziksel konular ya da genel olarak yaşam kalitenizle ilgili risk almamanız gereken bir hafta. Fazlasıyla arzu ettiğiniz konulara yoğunlaşın. Hızlı hareket etmeniz durumunda istediğiniz başarıyı elde edebilirsiniz. Kendi kendinizi zorlamanız durumunda başarılacak şeyler artıyor ve maddi kazanımlar söz konusu. Ancak riskli hareketlerden kaçınılmalı!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Mart 2023)
Gezegenlerden aldığınız sert etkilerle bugün mesleki ve ailevi konularda zaman zaman zorlanmalar yaşayabilirsiniz. İletişim ve eğitimle ilgili konularda yoğunlaşma gözleyebilirsiniz. Vereceğiniz ani tepkiler kolayca yanlış anlaşılabileceği için daha ılımlı olmaya bakmalısınız. Yakın ilişkilerinizde daha tutarlı olmanız gerekebilir. Problemleri Merkür ün iletişim konusunda verdiği olumlu destekle aşabileceğiniz söylenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2023)
AŞK: Aşk konusundakihareketleriniz çoğu zamanahlaki kurallara uygun.Ancak en ufak kederinizdebile partnerinizden siniriniziçıkarıyorsunuz adeta.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2023)
Çalışma azminizi ve motivasyonunuzu yüksek tutmanız gereken bir gündesiniz. Bunun aksi için üzerinize gelenler olsa da izin vermeyin. İnat eden bir tavır takınmayın, kararlı duruş engellemeye çalışanların inancını düşürecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2023)
Önemli bir muhasebe dönemi. İlişkilerde daha fazla özveride bulunmak ve yapıcı olma size düşmekte. Yeni anlaşmaların öne çıkması ile ortaklıklarda yön değişikliği yaşanabilir. Kazançlı çıkacağınız bu alanda esnek davranırsanız sonuçlar olumlu görünüyor. Arkadaşlıkların getirdiği paylaşımlar ise size çok şey öğretebilir. Dostluklarınızı önemsemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Mart 2023)
Başladığınız bazı işleri sonuçlandırmak için gerekli gücü kendinizde bulacaksınız. Zihinsel aktiviteniz oldukça olumlu ve sizi güzel bir gün bekliyor. Karşınıza çıkacak fırsatları iyi değerlendirin ve yapmak istediğiniz girişimler için bugün adımlar atabilirsiniz. Bir kararınız konusunda şüpheye düşebilir ve yeniden değerlendirme ihtiyacı duyabilirsiniz. Ancak şüpheleri bir tarafa bırakıp zaman kaybetmeden harekete geçmelisiniz.Yapacağınız girişimlerde başarılı olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Mart 2023)
Daha hareketli günler için bugünden önlem almanız gerekiyor. Elinizdeki imkanların değerini iyi bilmemeye başladınız. Sizin durumunuzu kıskananlar var. Gelecek için ümidinizi sürdürmeniz, bu imkanları değerlendirmekle mümkündür. Yatırım konusunda acele ederseniz zararlı çıkabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Mart 2023)
Parasal açıdan kötü bir gün geçireceksiniz. Kafanızda tatil de dahil türlü planlar kuruyosunuz fakat yeterli paranız olmadığı bir gerçek. Bunun nedenide yine bilinçsizce yaptığınız alışverişler. Bir şeyi almadan önce e kadar lüzumlu olduğuna bile bakmadan alıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Mart 2023)
Doğru zamanı seçtiğinizde mekan yanlış oluyor, doğru mekanı seçtiğinizde de tersi. İkisini bir araya getirmeyi öğrenmelisiniz. Zaman ve mekan ikilisini bir arada kullanmak zorlanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed