Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2023)
Bugün alınganlığınız üzerinizde ve düşüncesiz sözler sarfetmeye eğilimlisiniz. Size yöneltilen her eleştiriyi yıkıcı olarak algılamayın. Çünkü, dostlarınızın, söylediklerine kulak vererek onlardan bazı dersler çıkartmanız gerekiyor. Unutmayın dost acı söyler. Hangi cinsiyetten olursanız olun erkeklerle olan her tür işinizde bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bugün duygusal ilişkilerinizde de çok dikkatli davranmalısınız. Küçük bir sözünüz bile çok yanlış anlaşılarak büyük bir anlaşmazlığa sebep olabilir ya da en azından böyle bir anlaşmazlığın temeliniz atabilir. Böyle bir durumda da herşeyi eski haline getirebilmeniz uzun süre uğraşmanızı gerektirir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Mayıs 2023)
Yaratıcı ve üretken birisiniz. Başarılarınız ilgi çekici. Hayattaki en büyük handikabınız dostluk ilişkilerine abartı bakışınız. Sizden çok daha yeteneksiz bir iki dostunuz sizi yönlendirebiliyor, arkadaş canlısı kişiliğiniz sizi edilgenleştirebiliyor. Yaşamınızdaki önemli birinin size bazı uyarıları var. Siz bu kişinin uyarılarına karşı yanlış değerlendirmeler içinde görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2023)
Bugün yeni tanıdığınız kişi ile tartışmalarda bulunarak deneyimli olduğunuzu kanıtlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2023)
Bugün sosyal çevre içinde parlayan bir ışığınız olacak. İnsanlar size doğru çekilebilirler. Mesafeli tavırlar yerine arkadaşça yaklaşan tavırlar takınırsanız bugünkü pek çok görüşmeden lehini-ze sonuçlar elde edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2023)
Hayatın getirdiği keyifler sona ermekte. Günlük işlerin getirdiği ağır bir tempo ile planlarınıza hız vereceksiniz. Çok daha organize olmanız gereken işler önem kazanacak. Yeteneklerinizi harekete geçirmeli, sorumluluktan kaçmamalısınız. İş ortamında sizi duygusal olarak yoran ilişkiler de öne planda. Sizi engelleyen şartlar sağlığınızı zorlayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Mayıs 2023)
İş yaşamınızda metotlarınıza bağlı olarak çalışmayı tercih edeceğiniz ve sürdürdüğünüz işleri tamamlamaya çalışacağınız bir gündesiniz. Bazı gerçekçi kaygılar duyabilirsiniz. Hedefinize yönelik ciddi adımlar atmaya çalışacaksınız. Düşüncelerinizi belli bir noktaya yönlendirebiliyorsunuz ve bu konuda tutarlı davranacaksınız. Çalışmalarınızda daha çok sabırlı davranacaksınız ve karşınıza çıkacak yeni alternatifleri değerlendirmekte yanlışlar yapabilirsiniz. İşiniz konusunda kendinizi yeniliklere kapatabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Mayıs 2023)
Sevdiğiniz insana naz yapın, onun sizi mutlu etmesi için isteklerde bulunun, belki biraz da kapris yapabilirsiniz. Beraber çalıştığınız kişinin davranışları sizin üzerinizde zorlanma yaratabilir. Aranızda yaşanabilecek kişilik çatışmalarına karşı hazırlıklı olmaya ve olayları fazla büyütmemeye çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Mayıs 2023)
Yatırımlarda olumlu bir ses çıkmaması moralinizi bozmasın. Şansınız son derece açık ve gitgide daha da açılıyor. Yalnız gün içinde yeni yatırımlara girmeyin. Önce sonuç beklemeyi tercih edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Mayıs 2023)
Çok rahat olduğunuz söylenemez, ama öğle saatlerinde alabileceğiniz önerilere karşı kapalı olmamalısınız. İkili ilişkilerde ısrar ve terslikler parasal açıdan etkileyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed