Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Hayatınızdaki gelişmeler olumlu olduğu halde kişisel kaprisleriniz yüzünden yaşamı kendinize zehir ediyorsunuz. Sosyal çevreden uzak durmak yerine işinizden artan zamanı arkadaşlarınıza ayırmalısınız. Duygusal yönden oldukça hassassınız ve sevdiğiniz dostlarınızın sizi aramasını bekliyorsunuz. Bugün onu siz arayıp ne kadar özlediğinizi söylemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Her şeye kolayca inanıyorsunuz. Bu durumunuzdan yararlanmak isteyenlere karşı dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Sizinle aynı frekansta olan kişilerin işinize ve emeğinize katacağı desteği göz ardı etmeyin. Başarıyı ya da kazancı paylaşmak niyetinde değilseniz bu hız katan güzel birliktelik enerjisinden de mahrum kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Kariyerinizi içine alan pek çok uğraş içindesiniz. Kendinize yeni hedefler koyduğunuz bu dönem daha temkinli davranabilirsiniz. Ãœstlerle ilişkilerin getirdiği mesafe karşısında sabırlı olmalısınız. Sorumluluklara dikkat çeken şartlar ise sizi daha fazla sıkıştırmakta. Eğitim çalışmaları ve yabancılarla ilgili temaslar ise size yeni bir bakış açısı kazandıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
İş yerinizde verimsiz bir dönemdesiniz, bir de buna bazı arkadaşlarınızın sizinle uğraşması eklenince sinirleriniz fokur fokur kaynıyor. Bugün de mesai yapmak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Sevgilinize ayak uydurmak adına, yapmak istediğiniz bir dolu şeyden taviz veriyorsunuz. Bu davranış biraz riskli. Onun cazibesi, yaşamınızdaki bir sürü şeyin cazibesini gölgeliyor. İşlerinize hakimsiniz. Akılcı tutumunuzla epeydir durumu kurtarabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Kazancınız bir birikim sağlamanıza yetmiyor. Günübirlik yaşıyorsunuz. Bir satış işinizden haberdar edileceksiniz. Bununla ilgili zaman yaratıp işi takip etmeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Bugünün işini yarına bırakmamalısınız. Yakın bir zamanda koşullarınızdan ötürü aksattığınız önemli bir konuyu aceleyle ele almak durumunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144543 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed