Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Mayıs 2022)
İş hayatınızı ilgilendiren bazı konular beklediğinizden de yavaş ilerliyor olabilir. Bu durum, bazı alanlarda devamlılık göstermek yerine, ani değişikliklere ağırlık vermeyi seçmeniz anlamına gelebilir. Yine de dikkatli ilerleyin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Mayıs 2022)
Aceleci bir kişiliğiniz var. İşlerinizi bitirmek için aşırı çaba harcıyorsunuz. Etrafınızdaki insanlarında sizin gibi olmasını istiyorsunuz. Sizin gibi olmayanlara katlanamıyorsunuz. Bugün yakınlarınızla bu konuda bazı sürtüşmeler yaşayacak, verdiğiniz bir randevuya gitmeyeceksiniz. Duygusal yönden çekiciliğinizin farkındasınız ve asla flört sıkıntısı çekmiyorsunuz ama biraz da kalıcı ilişkilere yönelmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Mayıs 2022)
Liderlik vasfınızı sürdürmek için inatla olayları açığa çıkarma gayreti içindesiniz. İş ortaklarınız arasında olumsuz sonuçlar doğacağını bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Mayıs 2022)
Arkadaşlarınızla yapılacak planlar, özellikle akşam saatlerinde yapılacak organizasyonlar için gayet keyifli bir gün. Özellikle bekarlar, tek başına kalabalığa gidip sonrasında bir partnerle planlara devam edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Mayıs 2022)
Çok daha yapıcı bir sürece ilerliyorsunuz. Ortaklaşa işlerin size taşıdığı sorumluluklar geri planda kalırken beklediğiniz anlaşmalar akıcılık kazanıyor. Bir yandan da yakın arkadaşlıkların getirdiği olumlu paylaşımlar söz konusu. Sosyal açıdan hareket kazanan ilişkiler, aşk hayatınızı içine alan gelişmeler sizi mutlu edebilir. Harcamalarınız abartmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Mayıs 2022)
İş hayatınız sizi özellikle maddi olarak tatmin etmiyor. Aynı sorunu yaşayan bir iş arkadaşınızla ortak bir çıkış arayışı içindesiniz. Bugün işyerinizdeki memnun edici bir gelişme ortak sıkıntınızı rafa kaldırmanıza neden olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Mayıs 2022)
Sevgilinizin birtakım davranışları moralinizin bozulmasına yol açabilir, halbuki bunların sizinle hiç ilgisi yok, siz aşırı alıngansınız. Kendinize olduğu kadar bugüne kadar güveninizi kazanmış olana da güvenin. Beraber çalıştığınız insanlara karşı gereksiz ve o oranda da yıpratıcı bir zıtlaşma içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Mayıs 2022)
Akraba çevrenizdeki bir satış işinde size, küçük de olsa bir para görünüyor. Önümüzdeki günlerde bunun haberini alacak ve hemen harekete geçeceksiniz. Bir alacağınızın ödeneceğinden şüpheniz var. Bu sizin keyfinizi kaçırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Mayıs 2022)
Bugün insanlarla ilişkinizde sorunlar çıkabilir. Bazı sözleriniz yanlış anlaşılabilir. Bu duruma dikkat etmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed