Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Ocak 2023)
Çalışma ortamında işinizle ilgili en ince detaylara önem vermeniz gereken bir gün. Size verilen işleri başarıyla tamamlamanız, gereken fedakârlığı fazlasıyla yapıyor olmanız çevrenizin takdirini topluyor. Yaşamınızdaki her şeyi kontrol altında tutmaya çalışmayın. Zira bu hayattan daha az keyif almanıza neden oluyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Ocak 2023)
Bugünlerde bilgi ve deneyimlerinizi arttırabileceğiniz bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Uzaktaki dostlarınıza duyduğunuz özlemi gidermeniz için de iyi bir fırsat olabilir. Ufkunuzu genişletmenizi sağlayacak açılımlarınız var. Bu tür ilgi alanlarına yöneliksiniz. Sorumluluk duygunuz oldukça güçlü görünüyor. Sorumluluklarınız kapsamında yararlı çalışmalarınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Ocak 2023)
İkili ilişkilerinizde maddi kaygılarınız ön plana çıkıyor. Hiç istemediğiniz halde sevdiklerinizle tartışmak zorunda kalıyorsunuz. Bugün, iş ortamınızın daha canlı ve samimi olması için girişimde bulunacak, olumlu sonuç alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Ocak 2023)
Eşiniz sizden onun adına da sorumluluklar üstlenmenizi bekleyebilir. Sonradan davranışlarınıza olumsuz etki etmeyecekse kabul etmenizde sakınca yok. Aksi takdirde neden istemediğinizi açıklayarak kibarca reddedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Ocak 2023)
İkili ilişkiler ve ortaklıklar sizi hareketlik kılıyor. Ölçülü ve ılımlı olmanız gereken şartları rahat aşabilirsiniz. Bu gün yeni öneriler daha önemli kazançlara işaret etmekte. Ancak beklentilerinizi abartmamalısınız. Yeni kararlar almak istediğiniz ortalıklarda yenilenmeler yaşamanız çok olası. Yarın parasal konuları içine alan ortak hedefler dikkat çekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Ocak 2023)
Kritik bir gündesiniz. İş yerinizdeki gelişmeler sinirlerinizi zorlayabilir. Tarafsız ve soğukkanlı olmaya bakın. Bu gerginlikler aile yaşamına da yansıyabilir. İletişimin hızlı aktığı ve sözlerinizin dikkat çekeceği bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Ocak 2023)
Aşk hayatınız kritik dönemde, bununla ilgilenin. Sevgilinizle ilişkiniz çok kötü durumda ama ondan bir türlü kopamıyorsunuz. Onunla sorunlarınızı konuşarak, ilişkinizin devam edip etmeyeceği konusunda karar almaya çalışın. İş ortamınızda doğru olanı yapmaya çaba gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Ocak 2023)
Bugün ortak paylaşımlarınız için çalışarak maddi kazanç elde edebileceğiniz görülüyor. Kendinizi güçlü hissetmeniz sevdiklerinize maddi destekte bulunma isteğinizi arttırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Ocak 2023)
Yeni bir tanışmadan pek hoşnut değilsiniz, ama zaman sizi yanıltabilir. Peşin hükümlü olmak bazen yanılgıya düşmenize neden olabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed