Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Hayatta bazı sorumluluklardan kaçmayıp onların üstüne gitme eğiliminizi iyice pekiştireceksiniz. Bir yakınınızın yaşayacağı üzücü olay, buna neden olacak. Bugün bazı düşüncelerinizi kafanızda somutlaştırabilirsiniz. Sezgilerinize duyduğunuz haklı güven, onlara banko oynamanızı gerektirmemeli. Bazı veriler olmadan yargılara varabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Kartınız Geçit... Dostlarınız ve tanıdıklarınız bir araya gelerek bugün ev ortamınızda şenlik yartacak. Ancak gün ortasında el ve ayak bileklerinizde sıkıntılar oluşabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Bugün mükemmel zaman geçireceksiniz. Yaşam için gerekli fiziksel ve beyinsel enerjinin hepsine sahipsiniz. İşinizde başarılı olmak için çok çalışmalı ve sabırlı olmalısınız. Akrabalarınızı ziyaret edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Son derece keyifli ve eğlenceli zamanlar yaşayabilirsiniz. Değişik arkadaşlıkların kurulacağı ortamlar, sosyal merkezli çalışmalar size aradığınız ritmi verecektir. Özellikle gruplaşmaların öne çıkması ile yeniliklere adapte olacaksınız. İşten gelen maddi desteklerde yaşanan belirsizliklere rağmen, beklentilerinize sıkı sarılın. Yeteneklerden kazanç sağlama şansınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Bugünlerde işlerinizi biraz daha önemsemeniz daha gönülden çabalara önayak olabilir. İş hayatınız dışındaki ilgisiz kalamadığınız yerleşmiş gündelik sorunlar, yalnız iş yaşamınızda değil, hayatın her alanında sizi isteksizleştiriyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Sevgilinizle küslük yaşıyorsunuz. Küskün tavırlar doğru kararlar almanızı engelleyebilir. Açık ve çok iyi niyetli yaklaşımlar, problemleri paylaşmadan yana, uzlaşmacı tavırlar sergilemenizde yararlı olacak. Bugünlerde iş hayatınızda daha sakin olmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Sürekli aklınızın ticarrette olması yerli yersiz bu konu için para harcamanıza neden oluyor. Bu konuda dikkatli olmanız gereken bir gün. Yaptığınız harcamaların nereye gittiğini araştırın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
İkili bir ilişkinizde karşınızdakiyle monolog halindesiniz. Bir sonuca varabilmeniz için üçüncü kişilerin devreye girmesi yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed