Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Kasım 2022)
Acelecilikten kaçınmanız gerekiyor. Karşılaştığınız olumsuzlukların en önemli sebeplerinden biri aşırı dırdırcı davranmanızdır. Kendinizde bulacağınız ani bir enerji ile çok yavaş ilerleyen bir işinizi bir anda halledebilirsiniz. Sevdiğiniz bir kimseden gelebilecek olan bir teklifi kararsızlık yüzünden değerlendiremeyebilirsiniz. Bazı durumlar sizin için artık kaçınılmaz hale gelmiştir. Fazla tereddüt etmemelisiniz. Aslında verimli bir dönemdesiniz. Bunu değerlendirebilirseniz herşey çok kolaylaşır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Kasım 2022)
Bugünlerde biriyle düşman ilişkiler içinde görünüyorsunuz. Ama bugün bu gerginliği atacak, çok dinlendirici bir gün geçireceksiniz. Haftanın ilk günü yaşadığınız küçük bir mutluluğun sevinci sizi bütün hafta götürecek. Prensiplerinize çok bağlı yaşıyorsunuz. Bu yüzden genelde kendinizle barışıksınız. Üretkenliğinizin desteğe gereksinimi var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Kasım 2022)
Kartınız Geçiş... Bir hayli yoğun gündeminiz var. Sürekli fikir değiştirerek karşınızdaki insanı zor duruma düşürebilir, kendinizi de huzursuz edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Kasım 2022)
İşleriniz için kişisel ilişkilerinizi kullanmanız gereken bir gün. Yapılan öneriler normal şartlarda kriterlerinize uygun olmayan tarzda olsa bile hemen “hayır” demeden önce işbirliğinin fayda sağlayıp sağlamayacağına bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Kasım 2022)
İlişkiler ve ortaklıklar hayatınızı her açıdan etkilemekte. Yeni anlaşmaların ortaya çıkması ile ortaklıklarınız başka bir yöne gidebilir. Ancak tek başına ilerlemeniz kolay değil. Esnek olmalı, duygularınıza kapılmadan hareket etmelisiniz. İkili ilişkilerin getirdiği sorumluluklar ise üzerinizde aşırı baskı yaratacaktır. Sabırlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Kasım 2022)
Önünüzde işinizde yine bir hamle yapabileceğiniz bir fırsat var. Bugün sinyalleriniz açık olursa, bu fırsatla burun buruna gelebileceksiniz. Bu fırsatı kaçırmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Kasım 2022)
Sevdiğinize karşı anlayışınız zayıf olabilir. Ona karşı biraz daha sıcak ve hoşgörülü davranmalı, sorunları büyütmekten kaçınmalısınız. Kuruntulardan uzaklaşın. İş yerinde rutin sorumluluklarınızı yerine getirebilir ve sorumluluklarınıza karşı daha rahat davranabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Kasım 2022)
Şans oyunlarına düşkünsünüz Bu düşkünlük sizin küçük paralarınızla birlikte büyük umutlarınızı da bağlıyor. Bugünlerde bir kefil olma olayından başınız ağrıyacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Kasım 2022)
Sorunlarınızı çözme konusunda yeterince cesaretli davranmıyorsunuz. Bugün karşınıza çıkacak fırsatları değerlendirmek için atak davranmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed