Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2022)
İş, aşk, ilişkiler, ticaret, yaşam tarzı v.b konularda ve konu her ne olursa olsun, istikrarlı, tutarlı ve kendinden emin bir profil çizmenizde fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Mayıs 2022)
Çok özel bir hedefinize uzanan merdivenin ilk basamağına basmak üzeresiniz. Ama bunun farkına varmanız gerekiyor. Çok başka bir konuda da sizi istemeden, bilmeden hataya yöneltenler var. Bu konuda etkilenmeye çok açık duruyorsunuz. Yakında içinizde biriken bir özlemi boşaltacaksınız. İçinizin derinliğindeki sevincin nedeni bu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2022)
Kalbiniz tüm sevgilere vedostluklara açık. Bunarağmen aşk konusundakalbinizi boşaltmışsınız.Yapacağınız iş anlaşmalarıyeni kazanç kapılarısağlayacak, şanslısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2022)
Bugün her ne iş yaparsanız yapın zihninizi biraz olsun özgür bırakın. Her zaman yaptığınız şeylere yeni bir bakış açısı getirmeye ihtiyacınız var. Olmazları bir kenara bırakıp “neden olmasın”la başlayan cümleleri keşfedin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2022)
Gündeminiz fazlasıyla yoğun. İşlerinizi daha iyi planlamalı, gereken çabayı göstermelisiniz. İş hayatında ilerleme ve isteklerinizi elde etme yönünde kararlı olacaksınız. Sorumlulukların arttığı bu dönem yeni görevler de gündeme gelebilir. Akılcı adımlarınız sayesinde amaçlarınızı yeniden ele alarak istediğiniz yönde ilerleme şansı bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Mayıs 2022)
Bugün kariyeriniz veya yapmakta olduğunuz işle ilgili elinize yeni fırsatlar çıkabilir. Gözünüzü dört açın ve etrafınızdaki insanların sizi yanlış yönlendirmesine izin vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Mayıs 2022)
Aşk hayatınız zorlu bir sürece girmek üzere. Karşılıklı olarak samimiyet beklentileriniz var. İki tarafın da, daha samimi oldukları şeklindeki yanılgılar uzlaşmayı güçleştiriyor. Çalışkanlığınız ve titizliğinizle, üstlendiğiniz işleri başarıyla bitiriyorsunuz. İnsanlara ani ve sert tepkiler vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Mayıs 2022)
Çok kökten kararlar almak, giderleri sabitleyerek yaşamınızı sınırlamak işe yarayabilir. Para durumlarını istediğiniz ölçüde denetleme çabalarınız, aile içinde destek görecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Mayıs 2022)
İkili bir ilişkinizde karşı tarafa sunduğunuz krediyi belli ölçüler içinde sınırlamanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed