Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Bugün uçarı bir gününüzdesiniz. Sizden haber bekleyenler var, umursamayacaksınız. Bugün sizi arayan biri kırılabilir, çünkü onunla beklediği kadar ilgilenmeyeceksiniz. İşi kırmak için bahaneler arayacaksınız. Abur cubur yemede rekor kırabilirsiniz. Biliyorsunuz, yediğiniz her abur cubur size kilo olarak geri dönecek. Enerjiniz, hareketliliğiniz kilo almanıza engel değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
AŞK: Aşık olduğunuz kişi bugünsizden uzak kalabilir amaaklınıza ihanet konusu takılıyor.Böyle karmaşık düşünceleriaklınızdan çıkarmalısınız.İşlerinin yoğunluğu sebebi ile sizeayıracak zaman bulamıyor.PARA: Renkli gün geçirerek hem eğlenip hempara kazanacaksınız. Bu para sağlayan işinizindedeğişime açık olduğunuzun göstergesi.SAĞLIK: Ayaklarınızda ağrı hissedebilirsiniz.Dinlenmeniz gereken günler içerisindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Konuşulanlardan çok konuşulmayıp düşüncede kalan, dile getirilmeyen, çekinip yüze vurulmayan şeyler bugün sizi daha çok yaracak. Acaba bunu mu demek istedi, neyi kastetti diye sorgulamak yerine açıkça sorun karşınızdakine.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Yeni istekler ve yeni başlangıçlar söz konusu. Geleceğe dair beklentilerinizde farklılaşma olabilir. Bugün karşılaşacağınız bazı durumlar sizi derinden etkileyebilir. Bakış açınızdaki bu değişikliği dışa vurmak isteyebilirsiniz. Yeni bir saç modeli veya farklı bir beslenme tarzını benimseyebilirsiniz. Kendinizle daha ilgili olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Dün öğrendiğiniz şey, iş çevrenizdeki bazı insanlarla daha mesafeli ilişkiler kurmanıza yol açacak. Akşama yakın bir toplantınız olabilir. Bu toplantıda bütün mesleki birikiminizi ortaya koymanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Aşk hayatınızda herhangi bir problem yok, büyük bir uyum söz konusu, her şey yerli yerinde. Ona beklemediği sürprizler yapabilirsiniz. Çalıştığınız iş yerinde hareket kabiliyetinizin sizin dışınızdaki güçlere endeksli olması, çaresizliğinizin artmasına ve kendinizi kurban gibi hissetmenize neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Gelirinizden şikayetiniz yok. Akılcı tutumunuzla para durumunuzu dengeliyorsunuz. Önünüzde büyük bir ödeme var. Bunun hazırlığını dahatamamlayamadığınız için, biraz paniktesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Hava değişikliklerine dikkat etmelisiniz. Sağlığınız konusunda vurdum duymaz davranışlarınız, hastalığa yakalanmanıza sebep olabilir. Bu konuda arkadaşlarınızın sözlerini dinlemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144543 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed