Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Ağustos 2022)
Sağduyulu önerileriniz destekleri arttırabilir. Ancak, aşırılıklar veya abartılar tuhaf gelebilir ve kimse ne olduğunu anlamayabilir. Önünüze çıkan şeylerle yüzleşmeniz gerekebilir. Gerçek duygularınızı ortaya çıkartabilirsiniz. Karşıt görüşlü kişilerle karşılaşsanız da, sonunda nerede durmak istediğinize karar vermiş olabilirsiniz. Değişimden korkmamalı ve yeni bir gün başladığını unutmamalısınız. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Ağustos 2022)
Uzun süredir barındırdığınız bazı duygusal karmaşalar, sizi yanlış yönlendirmeyi çok elverişli görünüyor. Aciliyet içerdiğine çok inandığınız bazı kararlarınız bile, bu sıralar ertelenebilir. Aşırılıklardan uzak durmanız gereken bir gün. Kendinizi birçok konuda yenileme arzunuz, mantıklı zaman ve imkan değerlendirmelerini gerektiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Ağustos 2022)
İnsanlarla iletişiminizdeki hoşluk gözler önüne serili. Bunun faydasını işinizde de çok göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Ağustos 2022)
Duygusal açıdan muhteşem bir günyaşayabilirsiniz. Hiç ummadığınızanda romantik bir teklif gelebilir. İlgisiniçektiğiniz birinin sizi tanımasınaimkân verin. İş hayatınızda atılımlar yapacaksınız.Düşünceleriniz ve bunların kazandıracağıolgunluk sayesinde bakış açınız genişleyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Ağustos 2022)
Pek çok biriken işin üstesinden geldiniz. Şimdi sağlık ve düzenle ilgili işleri ve değişik yöntemler deneyeceğiniz konulara odaklanabilirsiniz. Daha sıkı çalışarak günün ilerleyen saatlerine planlar yapabileceksiniz. İlişkiler ve yakın arkadaşlıklar size yeni konular taşıyacak. Henüz netleşmemiş anlaşmalar konusunda ise kafanız karışık olabilir. Biraz sabırlı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Ağustos 2022)
Bugünlerde can alıcı bir sorunu halledeceksiniz. Çok umutlu olmadığınız bir işte şans size çok yardım edecek. Çok hazırlandığınız bir toplantının içinde olacak, ama amaçladığınız kazanımların azını elde edebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Ağustos 2022)
Bu problemde inatçılık ve kıskançlık temel sorun gibi. Kararlı tavrınız size genellikle kazandırıyor. Ama bir konudaki ısrarınız, sizi iş yaşamınızda dönüşü olmayan bir yola doğru sürükleyebilecek gibi. Kararlılık ve ısrarcılığı ayrıştırabilmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Ağustos 2022)
Alacaklarınızı toplayamıyorsunuz. Koşulları bilmeniz ve anlamanız, sizi bu konularda çekingenleştiriyor. Önümüzdeki günlerde bir satın alma karşılığı büyük bir harcamanız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Ağustos 2022)
Hayallerinizin arasına birçok imkansızı sokuyorsunuz. Hayallerinizin yaşamınızdaki itici, destekleyici etkisi sizi yanıltabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed