Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2022)
İşyerinizde çok güvendiğiniz arkadaşlarınızdan biri sizde hayalkırıklığı yaratabilir. Ancak onu anlayışla karşılamalı, ve herşeli olduğu gibi kabul etmelisiniz. Bugün hiç beklemediğiniz bir yerden biraz para gelebilir. Ama çok fazla sevinmeyin çünkü gündemde olmayan bazı harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bazı dost ve arkadaşlarınızı bir yere davet etmek ya da uzaktan gelen bazı misafirleri ağırlamak zorunda kalabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Haziran 2022)
Sevindirici bir haberiniz var. Ama içindeki sevinç sizin haberi ne şekilde değerlendirebileceğinize bağlı. Bazı arkadaş ilişkilerinde kendinizi fazla yoruyorsunuz. Çok meraklı davranıp çok yakınlaşıyor, insanların size kolayca yaslanmasına yol açıyorsunuz. Bugünlerde çevrenizde yaşanan sağlık sorunları, sizi sağlığınızla daha ilgili olmaya yönlendirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2022)
Kartınız Kader Çarkı... Her alanda işinize aktiflik kazandırmak için çabalıyorsunuz. Bugün ince ayrıntılara düşkünlüğünüz bir takım işlerinizi ağırlaştırabilir. Yardım almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2022)
“Evde huzur bulup dinleneyim” diye başladığınız gün, planlamadığınız bir takım görevler sayesinde dinlenmeye fırsat tanımayabilir. Hazır bulmuşken sizin için bekletilen işler sıralanabilir. Hemen yaparsanız size de zaman kalır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2022)
Bugün ani gelişmeler yaşanabilir. Bu yeni durumlar karşısında karar vermekte zorluk çekebilirsiniz. Olayları en ince detayına kadar incelemeden hemen adım atmamaya özen gösterin. Gün içinde ortaklar ve ortak hesaplar konuları da öne çıkıyor. Bu konularla ilgili bankaya uğramanız gerekebilir. Kendinizi yenilemek için uygun fırsatlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Haziran 2022)
İş yaşamınızdaki başarılarınız, beraberinde stres ve yorgunluk da getiriyor.Kendinize vakit ayırmaya başlamanın tam zamanı. Zevkli uğraşlar sizi dinlendirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2022)
Özel hayatınızdaki ufak tefek problemlerin üstesinden gelebilecek güçtesiniz. Sevgiliniz size gerekli olan güveni bir türlü veremiyor. Kısa bir süre içinde görünmemekle birlikte, ilişkinizde bazı olumsuzluklara hazır olmanızda yarar var. İşinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar kuracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Haziran 2022)
Bugün bütçenizi zorlayacak harcamalar içine girmemenizde fayda var. Bir yere para harcayıp harcamamak konusunda kararsızlık yaşıyorsunuz. Bütçenizin kapasitesini hesaba katın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Haziran 2022)
Bütün hareketleriniz, gerek aşk gerek iş hayatınız birbiriyle bağlantılı. Bunlar arsındaki dengeyi tutturmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed