Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Nisan 2022)
Bugün hayatınızda önemli bir sayfa açabilecek bir teklif alabilirsiniz. Bunu kabul etmeniz sizi çok yorucu ve ağır ilerleyen temponun içine sokabilir. Ancak sabaat ederseniz kısa vadede çabalarınızın karşılığını alabilirsiniz. Sevdiğinizin bir dostunuzun sizi araması veya evinize misafir gelmesi mümkündür.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Nisan 2022)
Hobilerinizle ilgilenmek ve alışveriş yapmak için fırsatlar bulabilirsiniz. Kendi mekanınızda bulunma isteğiniz güvenlik ihtiyacınızdan da kaynaklanıyor. Bugün dostlarınızla evinizde buluşmak isteyebilir ve hoş saatler geçirebilirsiniz. Duygusal karmaşa hissedebilir, sevgiden bunaldığınız anlar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Nisan 2022)
AŞK: Olumlu düşünce veduygulara yöneldiğiniz taktirdepartneriniz size daha fazlagüvenecek. Sevmek ve sevilmeken doğal hakkınız. Bugün aşkkonusundaki yenilikleriniz işeyarayacağa benziyor.PARA: Geleceğinizi güven altına almakistiyorsanız her şeyi yeniden gözden geçirmenizgerekli. Kayıplar yeni kazancınızla ilgilenin.SAĞLIK: Günü yorgun bitirerek, yemek dahiyemeden yatma ihtiyacı duyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Nisan 2022)
Sevgilinizle şimdiye kadar üstüne gitmediğiniz sorunları karşılıklı tartışmak için uygun bir gün. Yoğun tempoya rağmen yapmakta olduğunuz işi başarıyla sonuçlandıracaksınız. Sorumluluk almanız mesleğinizde yükselmenizi sağlıyor. Beklediğiniz para yakın zamanda elinize geçebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Nisan 2022)
Yabancılarla ilgili konular ve iş hayatını bağlayan ilişkiler dikkat çekmekte. Ayrıca eğitimle ilgili uğraşların hayatınıza getirdiği kalıcı sonuçlarla tatmin yaşamanız söz konusu. Entelektüel çalışmalarınız ise son derece başarılı bir noktaya ilerlemekte. Başkalarından ilham alabileceğiniz alternatif konular ilginizi çekmeye başlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Nisan 2022)
Dinamiksiniz. Günün sonunda bile yeni başlamış gibi bir enerjiyle, azimle çalışabiliyorsunuz. Gelecek planlarınız, gerek duyduğu birtakım destekleri önümüzdeki günler içinde görebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Nisan 2022)
Sevdiğinize karşı anlayışınız zayıf olabilir. Ona karşı biraz daha sıcak ve hoşgörülü davranmalı, sorunları büyütmekten kaçınmalısınız. Kuruntulardan uzaklaşın. İş yerinde rutin sorumluluklarınızı yerine getirebilir ve sorumluluklarınıza karşı daha rahat davranabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Nisan 2022)
Yeterince birikiminizin olmayışı sizi arayışlara sokacak. Para sizin için, olunca harcanacak bir şey. Olmayınca da pek problem etmiyorsunuz, ama bu aralar bazı ihtiyaçlarınız sizi sıkıştırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Nisan 2022)
Kolay ilgileniyor ama bu ilgiyi aynı kolaylıkla da dağıtıyorsunuz. Oldukça zor elde ettiğiniz bir kazanım, şu sıralar yine elinizden kaymak üzere.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed