Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Ocak 2023)
Dilediğiniz sonuçları getirmeyeceğini veya arzu ettiğiniz geliri sağlamayacağını düşündüğünüz günlük rutin akışınızın parçası olan işleri yeniden yapılandırmanız gerekebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Ocak 2023)
Bir yakınınızla tartışmalı bir alışveriş içine girebilirsiniz. Bu ilişkide, birtakım yitimleri göze alamayıp uzlaşmadan yana bir tavır izleyeceksiniz. Sevineceğiniz haberleriniz var. Sevinciniz, birkaç kişiyle içinde olduğunuz probleme çözüm getirebilir. İnsanlara saygınız, sevgi temelinde oluşuyor. Tek başına bir saygıyı anlamsız, hak edilmemiş buluyor ve yadsıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Ocak 2023)
Geleceğe dönük para meselelerinizi isabetli kararla yok edeceksiniz. Birilerinin aklını alacağınıza kendi aklınızı kullanmanın yolunu seçiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Ocak 2023)
Bugün mümkün olduğunca sohbet muhabbet olsun istiyorsunuz etrafınızda. Konuşarak halledeceğiniz işler, iletişim becerisi ve tatlı dil ile üretilecek çözümler, telefonla yürütülecek olan şeyler için elverişli olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Ocak 2023)
Ortaklıklarınız ve ikili ilişkileriniz hareket kazanıyor. Dışsal koşulları akıllıca kullandığınızda önemli kazanımlar sizi beklemekte. Özellikle yeni anlaşmaların hayata geçebileceği, destek göreceğiniz gelişmelere yakın durmalısınız. Ortaklıklarda değişik bir bakış açısı geliştirmek adına adımlar atabilirsiniz. Yakın çevrede başlayan değişiklik nedeni ile zihinsel çalışmalar artıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Ocak 2023)
İş yaşamınızda olumlu kararlar alabileceğiniz ve bunları istikrarlı olarak uygulayabileceğiniz bir gündesiniz. Çalışmalarınızda daha çok yalnız kalmayı tercih edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Ocak 2023)
İlişkinizi çok fazla sorguluyor, beraberliğinizi yıpratıyorsunuz. Beraberliğinizin hiç istemeyeceğiniz bir şekle dönüşmesinden sorumlu olmak istemiyorsanız, biraz dikkatli davranmanız gerekiyor. Eski iş bağlantılarınızla yeni görüşmelere girebilirsiniz. Bu doğrultuda bazı düşünceler sizi yönlendiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Ocak 2023)
Sonradan yaşayabileceğiniz pişmanlıklar hazırlıyorsunuz. Size para konularında özensiz davranan arkadaşınızın, para sıkışıklığı yaşadığı haberine daha duyarlı yaklaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Ocak 2023)
Ay, hareket ihtiyacı ve huzursuzluk getirmekte. Ailenizi ilgilendiren konular, karşı cinsle ilişkiler sorun yaratacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed