Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Kasım 2021)
Biraz vurdumduymaz ve politik olmak tartışma veya gerilim yaşanan konuların en doğru şekilde neticelenmesini sağlayabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Kasım 2021)
Çevrenizde sevilen ve saygı duyulan bir insansınız. Bu yüzden bazen gereksiz yere başkalarının sorumluluklarını yükleniyorsunuz. Bugün iş ortamınızda ve günlük yaşamınızda daha uyanık olmalısınız. Düzenli ve planlı olmanız çok işinize yarayacak. Girişimlerinizi destekleyecek kişilerle fikir alış verişinde bulunmak size moral verecek. Hissettiklerinizi sevgilinizle de paylaşmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Kasım 2021)
Hayatınızda yeni olaylar olacak. Bunlar sizi çok derinden etkileyecek. İş hayatınızdaki dengeyi koruyun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Kasım 2021)
İsteklerinizle bilinçaltınız arasında uyumsuzluk oluşabilir. Kararsız tavırlar sergileyebilirsiniz. Emin olmadığınız konuları tekrar düşünmeli ve yeniden incelemelisiniz. Artık işlerinizi düzene koymalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Kasım 2021)
Ay'ın burcunuza ilerlemesi ile hareket halindesiniz. Sizi canlı ve hevesli kılan konuları daha rahat değerlendirme şansınız. var. Bilinçli hareket edeceğiniz yepyeni durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bazı sınırlamaların devam etmesine rağmen önünüz açık. En azından ilişkilerden hayatınıza yansıyan karşıtlıkları akıllıca karşılamayı başarıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Kasım 2021)
Dediğim dedik davranışların birçok yetkilide görülebildiğini bilmeniz gerekiyor. Sabırlı olabilirseniz, ondan çok şeyler de öğrenebilirsiniz. Akşam saatlerinde sürpriz bir görüşmeniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Kasım 2021)
Bugün ailenizle ilgili konularda yoğunlaşmak isteyeceksiniz. Evinizle ilgili kalıcı bir değişiklik yapmak istiyorsanız, atılımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Aile büyüklerinizi ziyaret edecek ve yaşlı akrabalarınıza yardım edeceksiniz. Çevrenize karşı sorumluluk bilinci içinde olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Kasım 2021)
Bu haftanın ortalarına doğru bazı sıkıntıları atabileceksiniz. Yan gelirleriniz, bu sıkışık süreçte yine de işe yarıyorlar. Kazancınızın daha fazlasını hak ettiğiniz doğru da olsa, yaşanan şu günler bu konuda ümit verici değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Kasım 2021)
Talep etmenin ve almanın bir sınırı olduğunu fark etmenizde yarar var. Taleplerinizi gözden geçirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed