Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2023)
Keşif niteliğindeki bir fikrin maddi getirileri olabilir. Ufak adımlarla ilerleyerek giderek işleri büyütebilirsiniz. Kısa bir yolculuk veya yaratıcı sohbet ya da kurslar, bazı alanlarda kendi modanızı oluşturmanızı sağlayabilir. Sevdiğiniz kişilerle zaman geçirin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Mart 2023)
Bugün iş stresinizi üzerinizden atmak için uzak bir akraba ziyaretine gideceksiniz. Oradaki konuşmalar tavır ve davranışlar bazı duygularınızın netleşmesi bakımından faydalı olacak. Moralinizin yüksek olması nedeniyle daha yapıcı düşüneceksiniz. Yakınlarınızla birlikte geçireceğiniz saatleri uzatmanız ve biraz daha samimi davranmanız aranızda oluşan soğukluğu giderecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2023)
Zihinsel açıdan isteklerinizi gerçekleştirmeye yoğunlaşmış durumda olmanız, partnerinize ilgisiz görünmenize neden oluyor. Sorun çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2023)
Aileden gelecek bir katkıyla bir ihtiyacınız için gereken maddi desteği bulabilirsiniz. Ortağınızla aynı dilden konuşmak, iki tarafı da tatmin eden anlaşmalar imzalamak ve bir seyahate çıkmak için oldukça uygun bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2023)
İş hayatında önemli adımlar ve beklediğiniz imkanlar sizinle beraber. Gösterdiğiniz çabaların karşılığını almak sizi daha fazla motive edecek. Yaşadığınız kritik süreci aşarken, rağmen kariyerde aradığınız başarıya çok yakınsınız. Sıkı ve disiplinli çalışmanız gereken yeni sorumluluklar öne çıkabilir. Ancak evde yaşanan gelişmeleri her açıdan dikkate almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Mart 2023)
Çok tempolusunuz, ama işler bitene kadar hem siz, hem de çalışma arkadaşlarınız yeterince stres yaşıyorsunuz. Plansız, programsız çalışmanıza rağmen işinizdeki başarınız herkesi şaşırtıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Mart 2023)
Sevgilinize ayak uydurmak adına, yapmak istediğiniz bir dolu şeyden taviz veriyorsunuz. Bu davranış biraz riskli. Onun cazibesi, yaşamınızdaki bir sürü şeyin cazibesini gölgeliyor. İşlerinize hakimsiniz. Akılcı tutumunuzla epeydir durumu kurtarabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Mart 2023)
Geçenlerde tanık olduğunuz seviyesiz para tartışması sizi oldukça etkilemiş görünüyor. Koşullara göre iyi kazanıyorsunuz. Eğlencenize, hobilerinize de para ayırabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Mart 2023)
Size sitem etmiyorlar, ama bugün birkaç eski dostu ararsanız, vefasızlıkla damgalanmaktan kurtulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed