Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Bugün, yarın bazı plan değişiklikleri yapabilirsiniz. Koşulların umulmadık biçimde değişim göstermesi, buna neden olacak. Koşullara anında uyum gösterme yönünde pek yetenekli görünmüyorsunuz, ama bu kez bu konuda eli çabuk davranacaksınız. Aileden birinin sorumluluk aldığı bir işte, ona yardımcı olma niyetiniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Olaylara aceleci değil de sakin bakmalısınız. Zorluk çekebilirsiniz ama üstesinden gelmek sizin elinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Bugün gideceğiniz davette elit insanlarla tanışma fırsatı bulacaksınız. Özellikle kültürel etkinliklerde söz sahibi olan kişilerle kuracağınız diyalogların faydasını göreceksiniz. Sağlığınıza biraz özen gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Burcunuzda İlerleyen Ay size bilinçli adımlar atma şansı vermekte. Her zamankinden daha hevesli ve girişken olacaksınız. Kendi şansınızı kendiniz yaratabilir, kişisel gücünüzü ortaya koyabilirsiniz. Sosyal çevrenizde yaşadığınız genişlemeler size destek verecek şekilde gelişirken, yaratıcı yanlarınızla öne çıkabilirsiniz. Kariyer hayatınıza yönelik adımlarınız hızlanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Bugün iş hayatınızda güzel bir gelişme olacak ama siz bunun meyvelerini gelecekte toplayabileceksiniz. İş arkadaşlarınızın zaaflarına dikkat etmelisiniz. Bugün amirlerinizle bir toplantıya katılabilir , onlardan bazı konularda uyarı alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Sevgilinizin birtakım davranışları moralinizin bozulmasına yol açabilir, halbuki bunların sizinle hiç ilgisi yok, siz aşırı alıngansınız. Kendinize olduğu kadar bugüne kadar güveninizi kazanmış olana da güvenin. Beraber çalıştığınız insanlara karşı gereksiz ve o oranda da yıpratıcı bir zıtlaşma içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Özel hayatınıza özen göstermeniz harcamalarınızı çoğalttı ve önümüzdeki günlerde bu yüzden sıkıntıya düşebilirsiniz. Daha dikkatli olmalısınız parasal konularda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Kefil olacağınız yakınınız kötü niyetli olmasa bile bu işte biraz başınızı ağrıtacak. Karar sizin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed