Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Haziran 2022)
Sizi olumsuz etkileyebilecek olaylardan veya kişilerden uzak durmalısınız! Bazı endişeleriniz açığa çıkabilir. Belli konuların üzerine gitmeniz durumunda olaylar daha da kötüye gidecektir. Özel yaşamınızı geliştirmenize yardım edebilecek değişiklikler yapabilirsiniz. Seyahatler esnasında dikkatli olun ve sağlığınızı ihmal etmeyin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Haziran 2022)
İkili ilişkilerinizde yalnız hareket istemeyeceğiniz bir devrede olduğunuz söylenebilir. Gerek iş gerekse ailevi konularda birbirinize destek vermek istemektesiniz. Bu hafta aileniz ve eşinizle olan bağlarınız güçlenebilir ve kaynaklarınızı yönetme konusunda fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Koç burcundaki gezegenler çalışma yaşamınızda iletişiminizin artabileceği bir devrede olduğunuzu belirtirken, çalıştığınız yerle ilgili olumlu değişimler gerçekleştirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Haziran 2022)
Kartınız Deli... Çılgınlaşmış gibi her şeye tepki veriyor, çok fazla ciddi duruyorsunuz. Bugün sizi bazı deneyimleriniz öfkelendirebilir. Dengeli ve huzurlu olmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Haziran 2022)
Bugün size karşı sarf edilen sözleri kişisel algılamamaya çalışın. Aslında çevrenizdeki insanların özünde ne kadar sevecen ve samimi olduğunu hatırlayın. Amaçları şahsen sizi kırmak olsaydı bunu zaten hemen hissederdiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Haziran 2022)
Ortay çıkan pek çok yeni sorumluluk sizin kontrolünüzde ilerlemekte. Dünden bu yana oldukça hızlı hareket ettiniz ve çalışma düzeninizi yenilediniz. Şimdi organize olunması gereken işleri, çalıma arkadaşlarınızla ortaya çıkan sorunları ele alma zamanı. Biraz esnek olmak size destek verecek etkiler yaratabilir. Duygusal açıdan da yorgunluklar eklenince sağlığınıza özen göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Haziran 2022)
İş hayatında tersliklerin, tümüyle disiplin ve beceri sorunu olduğunu savunurken biraz mekanik değerlendiriyor gibisiniz. Gittikçe sıklaşan irade dışı çözümsüzlükler, sizi olumsuzlukları daha engin bir bakışla değerlendirmeye yöneltebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Haziran 2022)
Aşk hayatınız kritik dönemde, bununla ilgilenin. Sevgilinizle ilişkiniz çok kötü durumda ama ondan bir türlü kopamıyorsunuz. Onunla sorunlarınızı konuşarak, ilişkinizin devam edip etmeyeceği konusunda karar almaya çalışın. İş ortamınızda doğru olanı yapmaya çaba gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Haziran 2022)
Parasal konulardan şu günlerde çok uzaksınız. Hatta parayı hiç düşünmüyorsunuz. Harcamalarınızı çok fazla kıstınız, bu kadar cimri olmamalısınız. Çevrenizdekiler de bu durumu çok eleştiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Haziran 2022)
Eski bir tanıdığınız her an size sürpriz bir ziyaret yapabilir. Bu ziyaret sizi pek hoşnut etmeyeceği için hazırlıklı olmaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed