Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Nisan 2022)
Yaratıcılığınız yüksek, keşif niteliğindeki fikirleriniz dikkat çekebilir, imajınızı kuvvetlendiren veya şansınızı arttıran gelişmeler söz konusu olabilir. Bazı konularda ne kadar iyi olduğunuz ortaya çıkabilir. Daha fazla bilgi edinmek veya sorularınıza cevap bulmak için sabırsızlanabilirsiniz. Önemli pozisyondaki insanların desteği söz konusu olabilir. Haftanın ikinci yarısında, kültürel alışverişler ve entelektüel sohbetler flörtöz sohbetlere dönüşebilir. Bazı kişilere ilgi duyabilirsiniz. Hafta sonu akışa ugun davranmanızda ve detaylara dikkat etmenizde fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Nisan 2022)
Bugün ilişkilerinizde artış gözlerken, arzu ettiğiniz seyahatlere çıkma fırsatları bulabilirsiniz. Ay, kültürel konuları ve seyahat fırsatlarını gündeme getirebilir. Her konuda meraklı ve faal olabilir ve girişimciliğinizle dikkat çekebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Nisan 2022)
Kendinizi zor durumlara sokabiliyorsunuz. Duygularınızı açmadan önce karşınızdaki kişinin sizin için ne anlam ifade ettiğini düşünün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Nisan 2022)
Yeni bir hobiye yönelmek, kısa süreli de olsa gün içinde bir mekan değişikliği yapıp taze nefes almak, birlikte yeni şeyler öğrenip beraberce gelişeceğiniz kişilerle bir araya gelmek, kısa bir yolculuk için elverişli bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Nisan 2022)
Kendinizi iyi ifade edebileceğiniz fırsatlar öne çıkıyor. Yurt dışı ilişkileriniz ve uzaklarla ilgili konularda yeni arayışlar içinde olacaksınız. İlişkilerinizi yeniden gözden geçirdiğiniz bu dönem önemli bağlantılar içine girebilirsiniz. Hukuki konularda çözümsüzlük taşıyan konular sizi meşgul edebilir. Uzun yolculukları fırsat olarak görmeli, keyif almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Nisan 2022)
Çok doyurucu bir çalışma hayatınız yok. Özellikle maddi olarak tatmin olmuyorsunuz. Aynı sorunu yaşayan bir iş arkadaşınızla ortak bir çıkış arayışı içindesiniz. Bugün işyerinizdeki memnun edici bir gelişme ortak sıkıntınızı rafa kaldırmanıza neden olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Nisan 2022)
Endişeyi ve öfkeyi bir kenara bırakıp olumlu düşünürseniz, aşk hayatınızdaki sorunları atlatabilir, hayal ettiğiniz ilişkiyi yaşayabilirsiniz. Abartılı iyi niyetiniz ve arkadaş canlısı oluşunuz iş yerinizde kullanılıyor ve başkaları adına çıkışlarınız göze batıyor. Bu davranışlar sizin düşman kazanmanıza neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Nisan 2022)
Parasal konularda çıkacak sorunlara objektif yaklaşmayı bilmeniz bu sorunları daha kolay aşmanızı sağlayacaktır. Bugün isteklerinize ulaşmanız için çalışmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Nisan 2022)
Kendinizi biraz dizginlemeniz yararlı olabilir. Bağımsız karakteriniz, ilişkilerinizdeki en sıradan müdahaleler de bile, özgürlük elden gidiyor endişesi yaşamanıza neden olabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed