Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2022)
Seyahatlerle ilgili gecikmeler, ertelemeler veya aksiliklerin gündemde olabileceği günlerdesiniz. Yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edebilir veya sosyal yardımlaşma faaliyetlerinde yer alabilirsiniz. Rutin akışınızda değişiklik yapmak kişisel gelişiminizi sağlayacak aktivitelere yer açmanızı veya belli tartışmalardan kaçabilmenizi sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Hafta sonu genelinde ve sonrasında daha ciddi veya karamsar düşünmeye meyilli olabiliriz. Üzgün olabilir veya hayata olumsuz bakabiliriz. İletişim kurmak zor olabilir veya yalnız hissedebiliriz. Daha önce ihmal ettiğimiz konular nedeniyle mücadele gerektiren ortamlara girebilir veya olumsuz denebilecek haberler alabiliriz. Sözlerimiz kesilebilir veya engellenmiş hissedebiliriz. Önemli kararlar almak, imzalar atmak veya büyük yatırımlar yapmak için uygun günlerde değiliz. Aşk hayatımızda ve her türlü ilişkilerimizde zorlanabileceğimiz hafta sonundayız; tartışmalardan kaçınalım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Haziran 2022)
Dün size yakınlık gösteren birine gösterdiğiniz soğukluktan bugün biraz pişmanlık duyuyorsunuz. Bugün bunu düzeltmeye çalışacaksınız. Çokyakınınızdaki birisiyle ikinizi de çok üzen bir kırgınlığı ortadan kaldırmak için uğraşıyorsunuz. Bu konuda diğer arkadaşlarınızdan destek isteyeceksiniz. Bu akşam bu konuyla ilgili bir ziyaretiniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2022)
AŞK: Bugünlerde son derecebakımlı ve çekiciliğinizle önplandasınız. Etrafınızdakilerekarşı saygınız var ancak dinlemesabrınız çok gelişmiş durumdadeğil. Kararlarınızı alırkenbaşkalarına da danışmayı öğrenin.PARA: Görüntünüzle ne istediğini bilen bir imajçizdiğiniz için tuttuğunuzu kopartıyorsunuz. Hırslıolmanız kıskanılmanıza neden olabilir.SAĞLIK: Üzerinizde oluşabilecek nazarın etkisiylebugün biraz kırık ve uykulu hissetmeniz olası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2022)
Aklınızda iş ve aşk yaşamınızda yapmanız gereken değişiklikler var. Bazı olumsuzluklar harekete geçmenizi engelliyor. Cesaretli olmalısınız. İşinizle ilgili konularda olumlu kararlar alabileceğiniz bir gün. Çalışmalarınızın karşılığını parasal açıdan görmek keyfinizi yerine getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2022)
Bugün daha tutarlı çalışmalara yöneleceksiniz. Kendi yaratıcılığınız üzerinden başarıya odaklanmak, değişik hobilerle günü doldurmak size keyif verecek. Duygularınızı çok daha iyi ortaya koymanız süregelen aşk ilişkilerinde akıcılık getirebilir. Hayatın keyifli yanları, sosyal ilişkilerden gelecek değişik imkanlarla karşılaşmanız söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Haziran 2022)
İş arkadaşlarınızla boş zamanlarınızda hoşça vakit geçirebiliyorsunuz. Bugün de işlerinizi bitirir bitirmez değişik aktivitelerde bulunabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2022)
Yeniden sıcak ilişkiler için ilk adımı, bu kez de sizin atmanız bekleniyor. Kısa bir süre sonra çıkmayı düşündüğünüz iş yolculuğu, kariyer anlamında ufkunuzu genişletecek. İş yaptığınız kişilerle kurduğunuz sıcak ilişkiler sizi gelecekteki bir ortaklığa hazırlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Haziran 2022)
Bu aralar ipin ucunu kaçırdınız. Harcamak sizin hobiniz gibi. Gereksiz bazı şeylere para yatırdığınızı fark ettiniz ama geri dönüşü yok. Önümüzdeki günler biraz hesaplı olmak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Haziran 2022)
Eski bazı konular yeniden gündeme gelebilir. Hayatınızı ilgilendiren bazı konularda kaygılar duyabilir yersiz endişelere kapılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed