Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2022)
Bazı konular ısınmaya başladı, diğerlerini bir kenara bırakıp, acilen kendi ihtiyaçlarınıza odaklanın! Evinizde ve sevdiğiniz şeylerle vakit geçirmenizde fayda var. Zira, çok fazla kişiyle iletişim halinde olmanız durumunda ya da seyahatler esnasında aksilikler yaşanabilir. Ertelemeler, rötarlar veya yanlış anlaşılmalar sıkıntı yaratabilir. Maddi durumunuzu güçlendirecek yatırımlar veya planlar yapabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Temmuz 2022)
Önümüzdeki günlerde tanık olacağınız ikili bir görüşme bazı beklentilerinizin artmasına yol açabilir. Aceleciliğiniz yersiz paniklere neden olabiliyor. Belli konularda istikrarsız olduğunuz şeklindeki imajınız, sizinle alakalı insanları endişe içine sokabiliyor. Yakın çevrenizde sorun yaşayan bir arkadaşınızla ilgili birçok kişi değişik ölçülerde kuşkular yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2022)
Kartınız Kutsal Adam... Bugün yaşça kendinizden küçük insanlarla dostluklar kuruyor, arkadaşlıklarınız perçinleşiyor. Düşüncelerinizin bir kenarında sürekli hastalık endişesi var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2022)
İş fırsatları yakalayıp güçlü ve etkili kişilerden destek alabileceğiniz bir gündesiniz. Tek sorun bunları hak ettiğinize ve alabilmek için yeteri kadar iyi olduğunuza başkalarından ziyade kendinizi inandırabilmekte olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2022)
Araştırma ve geliştirmeye dayalı çalışmalarınız açısından verimli bir gündesiniz. Eğitim planlarınızı hız kazandıracak gelişmeler olabilir. Yurtdışıyla bağlantılı işlerinizle ilgili olumlu haberler alabilirsiniz. Farkındalık ve değişim temaları ağırlık kazanabilir. Daha olgunlaştırıcı süreçler içine girebilirsiniz. Yeni tanışmalar ve fikirler ilham verebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Temmuz 2022)
İş potansiyelinin artması, iş yerindeki ilişkileri de olumlu etkiliyor. Ekip olarak biraz fazla yoruluyorsunuz ama size kazandırdığı daha fazla olduğu için aldırmıyorsunuz. Bugün yine iyi gelişmeler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2022)
Sevgilinizin çevresinde hoşlanmadığınız arkadaşları var. Bunlara karşı sert tepkiler vermeye çok hazırsınız. Yaşadığınız duygusal yoğunluk, sizi yanlış tespitlere yöneltebiliyor. Gerçeklerin üzerine cesaretle gidin, hayaller peşinde koşacak zaman geçti. Önünüzde yeni iş imkanları ve fırsatlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Temmuz 2022)
Gelişmeler var. Bir kısmının farkında değilsiniz. Sağlamcı kişiliğiniz, cesaret gerektiren açılımlara kapalı. Akraba arasındaki para konulu görüşmeler, istenmeyen bir boyut kazanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Temmuz 2022)
Karşınızdakinin inanılmaz bir yönetme becerisi var. Çok önem verdiğiniz bu ilişkinizde bazı kararlar almazsanız inisiyatif tamamen sizden çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed