Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Ağustos 2022)
Yeni işlere başvurabilir, yeni girişimlerde bulunabilir veya imzalar atabilirsiniz. İşinizi ilgilendiren adımlarınız maddi anlamda daha güvenli bir geleceği oluşturmanıza yardım edebilir. Zekanızı kullanmanız ve enerjinizi bu alanlarda değerlendirmeniz durumunda başarı merdivenlerini tırmanmaya başlıyorsunuz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Gün boyu boşlukta olan Ay belirsizlikler, kararsızlıklar, uykusuzluk, halsizlik ve isteksizlik şeklinde ruh hallerine neden olabilir. Bir türlü ilerlemeyen durumlarla uğraşabiliriz. Ancak, bir taraftan da, fikirlerimizi cesurca ortaya koyabileceğimiz, kısa dönemli planların veya işlerin hızla halledilebileceği bir gündeyiz. İlişkiler açısından pamuk ipliğine bağlı bir haftada olduğumuzu söylemiştik hafta başında malum. Dişimizi sıkmaya devam ediyoruz. Dolayısıyla, ilişkilerimizde ve iş birliklerimizde dikkatli cümleler kurmaya , kelimelerimizi dikkatle seçmeye ve olayları büyütmemeye özen gösterelim. Tutulmaların etkileri aynen sürüyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Ağustos 2022)
Sosyal yaşantınızın canlı olacağı bugün, arkadaş çevrelerinde dikkat çekebilirsiniz. Ay ın uyumlu açı nedeniyle enerjinizi yeni ve merak ettiğiniz konulara yönlendirebilirsiniz. Değişik ortamlara ilgi duyabilir bu amaçla seyahat planlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Ağustos 2022)
Liderlik vasfınızı sürdürmek için inatla olayları açığa çıkarma gayreti içindesiniz. İş ortaklarınız arasında olumsuz sonuçlar doğacağını bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Ağustos 2022)
Yabancı ortaklı bir meseleniz için adım atmaya kalkarsanız, çevrenize de cesaret verip yeni atılımlar olmasına katkı sağlayacaksınız. Anlaşma sağlamak için biraz etraflıca düşünmek ve bilgi sahibi kişilerden görüş almak gerekebilir. Yapmanız gereken tek şey ise aceleye getirmemek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Ağustos 2022)
Hayatınıza giren olumlu gelişmeler bugün daha tatmin edici yönde olabilir. Çocuklarla ilgili hoş duygular ve kişisel keyifleriniz size güzel zamanlar getirecek. Aynı zamanda duygusal ilişkilerinizden daha fazla mutluluk duyabilirsiniz. Akşam saatlerinden sonra iyi bir plan yapmalısınız. Yeni sorumluluklar, günlük işlerin artabileceği zamanlar iyi değerlendirilmeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Ağustos 2022)
Bilgisine güven duymadığınız birinin, güvensizliğinizi gittikçe arttırması, onunla kurmayı düşündüğünüz bazı bağlantıları askıya almanıza neden olacak.Otoriter kişiliğiniz size kolaylıklar sağlıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Ağustos 2022)
Daha hareketli günler için bugünden önlem almanız gerekiyor. Elinizdeki imkanların değerini iyi bilmemeye başladınız. Sizin durumunuzu kıskananlar var. Gelecek için ümidinizi sürdürmeniz, bu imkanları değerlendirmekle mümkündür. Yatırım konusunda acele ederseniz zararlı çıkabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Ağustos 2022)
Standardınızı biliyor ve ona göre yaşıyorsunuz. Bu anlayış da, sizi her zaman cebinde parası olan biri yapıyor, sıkıntısız yaşayabiliyorsunuz. Bir yakınınıza destek vermeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Ağustos 2022)
Bazı durumlarda görüş bildirmek, çok da gerekli olmayabilir. Açık sözlüsünüz, ama bu konuda yer ve zaman hataları yapabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed