Kova Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2021)
Bugün yanlış kararlar vermeye uygunsunuz. Siz bir erkekseniz bayanlardan hem yardım, hem de duygusal yaklaşımlar görebilirsiniz. Bu durumdan istifade etmeye kalkıp, işi istismar seviyelerine getirmemeye çalışırsanız iyi olur. Bugün ilk bakışta son derece güven uyandırabilecek olan bir kimsenin size bazı tekliflerle yaklaşması mümkündür. Bu teklifler iş ya da özel hayatınızla ilgili olabilir. Hangi konuda olursa olsun alacağınız tekliflere kanmayın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Kasım 2021)
Bugün yaşadıklarınızı başka yakınlarınızla paylaşma ihtiyacı duyabilirsiniz. Size destek olan dostlarınız olacak. Çok sevdiğiniz bir arkadaşınız ummadığınız bir davranış gösterebilir ve sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Yaşayacağınız küçük bir kırılma geçmişi de sorgulamanıza neden olabilir. Geçmişi düşününce hayal kırıklığınız daha da büyüyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2021)
İş hayatınızda risk almak istiyorsunuz. İyi tartarak hareket etmeyi unutmayın. Yardım almayı unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2021)
Hazırladığınız bir çalışma bugün tam olarak hak ettiği değeri almayabilir. Eğitim, seyahat konulu bir işiniz varsa beklenen verimi ve keyfi almakta zorlanabilirsiniz. Emeklerinizin bir kısmı boşa gidebilir. Özen ve tedbir şart.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2021)
Riski ve getirisi yüksek yatırımlara yönelme eğilimindesiniz. Ancak macera duygunuzu parasal konuların dışında tutmanız yararlı olabilir. Zevkleriniz ve hobileriniz için daha fazla zaman ve para ayıracaksınız. Yaratıcılık gerektiren çalışmalarınızda üretkenliğiz artacak. Kendinizi etkili ve enerjik şekilde ifade edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Kasım 2021)
Günlük işlerinizi yoluna koyarken aşırı kuruntulu ve enerjik davranabileceğiniz bir gün. Çalışma arkadaşlarınızla düzen ve servis konularındatartışabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Kasım 2021)
Aşk hayatınız kritik dönemde, bununla ilgilenin. Sevgilinizle ilişkiniz çok kötü durumda ama ondan bir türlü kopamıyorsunuz. Onunla sorunlarınızı konuşarak, ilişkinizin devam edip etmeyeceği konusunda karar almaya çalışın. İş ortamınızda doğru olanı yapmaya çaba gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Kasım 2021)
Önümüzdeki günlerde elinize iyi bir para geçebilir, yaklaşan iki senedinizi vaktinden önce ödeyebilirsiniz. Bugünlerde ve kısa vadede para sıkıntılarınız olmayacak gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Kasım 2021)
Hareketli bir gün sizi bekliyor. Kısa yolculuklar ve yeni sorunlar söz konusu. Değişikliklere açık olmalısınız. Sosyal konularda hızlı gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed